Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
program93

[Hamulce] Shimano br-m785 z ali

Rekomendowane odpowiedzi

program93
Piter233

Jaja sobie robisz? Będziesz ciągnął z drugiego końca świata nieprodukowany hamulec który jakiś super też nie wiadomo jaki nie jest? W dodatku z kablem 95 cm, czyli na tył za krótki. Jak musisz mieć shimano to dopłać i kup w normalnym sklepie slx 7000 albo kup jakiś inny, np. magurę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
program93

w ogóle. zauważyłem ,że nie w tym dziale napisałem ale ok . Mam też na oku magure MT5 polecacie owe hamulce? .

Adaptery do zacisków mogą zostać shimanowskie ?

Tarcze mam xt rt-81 więc myśle ,że mogą zostać .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Piter233

Test MT-5 masz na 1enduro.pl. MT5 to czterotłokowy hamulec, więc siłą rzeczy pomiędzy nim a shimano będzie przepaść. Adaptery mogą zostać, tarcze lepiej żeby był magury bo są grubsze o 0,2 mm ale ja mam tymczasowo shimanowskie i tragedii nie ma.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sznib

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.