Skocz do zawartości
Drodzy Rowerzyści!
Fundacja Ewy Błaszczyk 'A kogo?' pilnie poszukuje dwóch rowerów, najlepiej damek, dla rodziców/opiekunów pacjentów kliniki 'Budzik' - Warszawia - Międzylesie, przy Centrum Zdrowia Dziecka.
Po więcej szczegółów odsyłamy na oficjalną stronie www oraz fanpage FB.
Kacper1305

[napęd] korba 52/36 dł 175mm oraz przerzutka tylna 10s Shimano 105

Rekomendowane odpowiedzi

Kacper1305

Witam ;)

Kupię :

-mechanizm korbowy 52/36 , długość ramienia 175 mm, najlepiej pod HT II - budżet 250 zł .

-przerzutkę tylną Shimano 105 , 10 rzędów , wózek GS - budżet 100 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Markus34

Witam, mam całą grupę ultegra 6600 tylko korbę trzy rzędową:( A

Ale używałem jej z klamkami ultegra 6600 3x10 w konfiguracji 2x10 i działało 

to jest mój numer w razie czego 796-576-890

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kacper1305

Przerzutka 10 s nadal aktualna , może być krótki wózek ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• klimza
      Przez klimza
      Witam. Posiadam przerzutkę tylną Shimano Tourney i chciałbym ją wymienić na lepszy model. Najbardziej zależy mi na naciągu łańcucha, ponieważ gdy jadę np. po korzeniach w lesie, to łańcuch skacze jak szalony. Niedawno wymieniłem kasetę na 8-rzędową. Chciałbym się zamknąć w 70zł.
      Podaję napęd:
      Kaseta: https://www.centrumrowerowe.pl/kaseta-shimano-altus-cs-hg31-pd16042/
      Korba: https://ctbike.pl/shimano-tourney-fc-ty301-48-38-28t-mechanizm-korbowy-korba-170mm-3x8rz-czarna.html
      Wersja przerzutki Tourney: https://tani-rower.pl/tyl/2847-przerzutka-tylnia-shimano-tourney-rd-ty21-ss-sruba-6b-5900000030357.html
    • Xerotkacy
      Przez Xerotkacy
      Moja przerzutka jest wyjątkowo kapryśna. Podróź w dół (cięższe przełożenia) nie sprawia jej problemów, ale przy podróży w górę (lżejsze) często się waha. Prawie każda próba zmiany przełożenia na większą zębatkę (zwłaszcza w zakresie, mniej więcej, od 5 do 10) jest nieskuteczna. Przytrzymuję dźwignię (założono tu Sram Apex do Sram GX5 - to Marin Gestalt 3), odpuszczam i słyszę charakterystyczne chrobotanie. Już wiem, że znowu nie wskoczyła. Często pomaga taki patent: przytrzymuję dłużej, żeby wrzucić na większą zębatkę i albo powtarzam czynność, albo przytrzymuję krótko, by zrzucić na mniejszą (bo czesto akurat o jedną nie chce przeskoczyć, a o dwie już tak). O co chodzi? Regulowali mi tę przerzutkę już w dwóch różnych serwisach i dalej chodzi (a raczej nie chodzi) tak samo. Podobno problematyczne są te Sramy 1x10 (i 1x11), ale aż tak?!
    • kondi83
      Przez kondi83
      Witam,
      Będzie trochę niecodzienny temat.
      Mam zamiar wymienić m.in. korbę w rowerze zasada maxim highlander 211, ale natknąłem się na problem już przy zdejmowaniu zaślepki. Próbowałem użyć dwóch śrubokrętów oraz małych szczypiec do podważania(pod kątem i prosto), ale blokuje się po wyciągnięciu na ~milimetr. Wyciąganie na siłę jedynie zdziera gumę i zaślepka pozostaje w bezruchu. Psiknąłem WD w szczeliny po odchyleniu, ale nadal nie rusza(tylko dookoła jak nakrętka co nic to nie daje). Czy ktoś miał styczność z taką zatyczką? Macie jakiś sposób na demontaż lub używacie dedykowanego narzędzia? W ostateczności mogę ją pociąć.
      Możecie mi alternatywnie rozszyfrować producenta mechanizmu co ułatwi mi samodzielne poszukiwanie w necie.
      Zdjęcia

Pozdrawiam
    • Wiktor123321
      Przez Wiktor123321
      Witam, mam problem z luzem na korbach ok. 0.5mm-1mm oraz z odkrecająca się śrubą w lewym ramieniu korby  . Kwadrat idealny śruba chyba też, czy może coś pomoc dokręcenie sportu? Spróbuję takze wymienić śrubę. Nie zabardzo chce wymieniać pieniądze na nowy suport bo zbieram na lepszy rower. 
    • p4trykx
      Przez p4trykx
      Mam rower krossowy z napędem 2x10 z przodu mam 32-44 a z tyłu kasetę 11-36. Przerzutkę tylną  SLX 10rz. Dokładnie RD-M670 (ok. 2016 rok )
      Chciałbym trochę zwiększyć zakres przełożeń przy okazji wymiany kasety. Na bardziej stromych podjazdach chciałbym mieć lżej. 
      Myślałem o kasecie na tył 11-42 jednak nie jestem pewien czy przerzutka to obsłuży. Jeśli chodzi o kasety to są dostępne Sunrace MS3 (11-40 lub 11-42) lub CS-HG500 (11-42)
      Czy ktoś może próbował takie zmiany z tą przerzutką? Są gdzieś jakieś oficjalne dane? Ten model przerzutki występował z 2 wielkościami wózka. Na moje oko to mam długi wózek ale sami oceńcie.
      https://www.centrumrowerowe.pl/przerzutka-tylna-shimano-slx-rd-m670-pd8061/?v_Id=39390 Czy ten parametr Przerz.tyl.-pojemność powyżej 41 to ten parametr? Choć nie wiem czy te dane na stronie są poprawne.
      Problem może pojawić się, że będę musiał tak ustawić śrubę