Skocz do zawartości

[romet wigry, rama] Wigy - dwuślad??


cienkun

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mój rower był na gwarancji, zajechałem do serwisu z zapowietrzonymi hamulcami i piszczącą klamką w środku... Tylko wtedy nie wiedziałem czemu to nie działa. Serwisant się przejechał na rowerze, zahamował dwa razy do zablokowania koła i mówi: dobre masz hamulce, człowieku. No i pojechałem. Od tamtej pory mojego roweru nie dotknął żaden serwisant. Nie na temat, ale no, sam rozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki serwis marki, skoro rower był kupiony w intersporcie? Co ma jedno do drugiego? Po drugie ta rama to zwykła rama z katalogu chińczyka jak 90% rowerów na rynku, więc takie coś mogło się trafić w każdej inne marce.

2 godziny temu, Biesz766 napisał:

Dla mnie to nieudane wskrzeszanie marki, może się mylę ale mówię to po tym jak oglądałem ich rower nie pamiętam jaki jeden ok. 2500, drugi pod 4k. 

Konkrety proszę to póki co to zwykłe bicie piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Piter233
Dokładnie - ostatnio np. rama rodzimej firmy na "K" była tak pospawana, że górna rura wystawała na bok przy podsiodłówce ( właściwie to materiału było za dużo w tym miejscu ) : klik
Poza tym to przecież składak, więc nie wymagajmy zbyt wiele, skoro zdarzało mi się widywać dwuśladowe nieskładane ;)
Wybaczcie - wiem, głupi żart :icon_redface:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...