Skocz do zawartości

[Amortyzator] Manitou R7 nie ugina się


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team
3 godziny temu, czupakabraa napisał:

Jeszcze ważne pytanie-Wyciągając tłumik nie widzę oleju,to dlatego że jest go bardzo mało?Chodzi mi bardziej o to czy powinno być widać ten olej bez problemu?Jak świecę latarką to coś tam widać ale nie za dużo..

Próbowałeś dokonać pomiaru poziomu oleju zgodnie z instrukcją? Czy to zbyt trudne jest? Instrukcja nie gryzie, a czytanie nie boli.

24.jpg

PS- mam wrażenie,że masz duże opory przed zapoznaniem się ze swoim amorkiem i jego instrukcją. Gdybyś jednak znalazł nieco czasu, to wyczytałbyś ,że ciśnienie 7,5 bara jest dedykowane dla rowerzystów o wadze ok 90-95 kg. Czyli dla Twojej wagi masz zdecydowanie za duże ciśnienie ,więc nie dziw się ,że amorek nie chce się uginać. 

Miałem ( i mam obecnie ) kilka amorków Manitou i w żadnym nie miałem takiego ciśnienia, mimo ,że ważę więcej niż Ty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździj dalej, nalej oleju pod korek a najlepiej poczekaj na forumowe wróżki to Ci naprawią amortyzator.

Po co zakładasz temat, zawracasz ludziom głowę a potem nie stosujesz się nawet do jednego z zaleceń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...