Skocz do zawartości

[zacisk koła tył] Formula Fqr 12 m


Cristiano27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki mały problem otóż posiadam fabrycznie w kole z tyłu taki zacisk...(patrz zdjęcie) w którym przy dokreceniu i próby zamknięcia szybkozamykacza, pękła śrubka właśnie od szybkozamykacza(resztę tej śrubki wydostalem trochę nacinajac ja,i wkrecilem inna ale przy zamykaniu problem się powtórzył co z pierwszą) no i mam pytanie czy ogólnie jakiś inny zacisk typu "thru axle" da się dopasować zamiast tego? Bo szukam i ciężko znaleźć, przede wszystkim ze, ten fabryczny zacisk ma dziwnie nie spotykane w standardach rowerowych długość końcówki gwintu...druga sprawa to taka czy jak będę wymieniał piaste na inną(bo obecnie jest jakaś no name, podejrzewam że, też tej samej firmy co os,) to ten zacisk da radę współgrać z inną? Czy lipa raczej)? Z góry dzięki za odp. 

formula-fqr-12m-qr-hollow-rear-thru-axle-for-haibike-sduro-and-xduro-frames-with-142mm-x-12mm-l174mm-hub.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://sklep.banana-bikes.com/bbc-e-th-12mm-thru-axle,3,106,105 jescze coś takiego znalazłem, no ja mam gwint na wylot i tylko kwestia skoku gwintu na tej osi co mam jest napisane że gwint ma 12x1.5mm,a jakie podkladki dawałes?bo ta będzie dłuższa o 15mm od formuli,nie typowe te osie jakieś... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...