Skocz do zawartości

[1500-3000 tyś zł] Jaki rower dla kobiety ? Cross&Treking?


Dante79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do kupna roweru dla mojej żony rowerek ma służyć do rekreacyjnych/turystycznych wypadów na i po za miasto głównie raczej po drogach asfaltowych ale pewnie czasem też mogą się zdarzyć jakieś utwardzone drogi gruntowe itp co moglibyście polecić ??? (z wyglądu raczej damka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo59 napisał:

Nie  pytaj nas, czym masz ją uszczęśliwić :) - to ona powinna zdecydować czy cross, czy trekking, czy jeszcze co innego.

żeby jeszcze wiedziała czego chce :D...ma być jakaś dobra damka i żeby można było zamontować koszyczek :o więc muszę dzięki Wam znaleźć ten właściwy model proszę wszystkich o jakieś opinie i propozycje...wydaje się że chyba powinien być to treking?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2018 o 12:54, Prekompilator napisał:

Proponuję pochodzić po sklepach i się poprzymierzać. Z wyborem roweru jest trochę jak z wyborem samochodu - nie same dane techniczne są najważniejsze, ale to, jak się kierowca czuje.

No tak tylko co jak danego modelu nie ma nigdzie w okolicy żeby się przymierzyć??? i zostaje tylko wybór i zakup w sklepie przez internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosiłbym Was o doradzenie który z poniższych 3 modeli byłby najlepszym wyborem???

Unibike Viper Disc LDS 2018

Unibike Flash LDS 2018

Giant LIV Rove 2 Disc 2018

możecie mi doradzić pod względem specyfikacji i danych technicznych który rowerek  będzie dobrym wyborem? Czy koła 28" nie będą za duże dla osoby o wzroście 163cm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dante79 napisał:

No tak tylko co jak danego modelu nie ma nigdzie w okolicy żeby się przymierzyć??? i zostaje tylko wybór i zakup w sklepie przez internet?

Ja takiego roweru bym po prostu nie kupił. W końcu będziesz tym jeździł (albo ktoś inny). Jednemu może się spodobać a drugi powie, że czymś takim jeździć nie chce. Nawet jak kupowałem na prezent rower, to wziąłem delikwenta na wycieczkę po sklepach żeby pojeździł kilkoma i sobie wybrał.

Kolega ostatnio kupił przez internet. I lekko wtopił, bo rozmiar okazał się niezbyt dobrze dobrany, mimo że wcześniej czytał wszelkie poradniki, jak ten rozmiar wybrać. Ale okazało się, że on woli jednak trochę inny. Na żywo by podjął dobrą decyzję.

Zresztą - musisz kupować przez internet? Nie ma w stacjonarnych sklepach rowerów?

I nie bardzo rozumiem, w dlaczego pytasz o koła w kontekście wzrostu. Liczy się sumaryczna wysokość ramy - np. jeden z Giantów u mnie (btw. rove 2) ma 27,5" koła a ma niższą ramę niż mój inny giant 26". Tym bardziej, że pytasz o damkę.

Zaprawdę powiadam - przymierz przed kupnem. Lepszej rady nie dostaniesz. Oczywiście możesz kupić w ciemno i może być OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...