Skocz do zawartości
  • 0

Rower do 1200 zł


Gość Piotr

Pytanie

Cześć,

Mam 22 lata, 176 cm wzrostu, waga 65 kg.

Szukam roweru za około 1000 zł, na którym będę jeździł przez cały rok codziennie po mieście, a w sezonie nada się na terenowe wyprawy.

Priorytetem jest to żeby nie miał poziomej ramy łączącej siodełko z kierownicą.

Rower najlepiej żeby był jak najlżejszy. (Muszę go znosić i wnosić za każdym razem na 3 piętro). Dlatego mogę zrezygnować z amortyzatorów.

Interesuje mnie coś w tym stylu: https://imgur.com/a/adLUIq3

Przez ostatnie 8 lat jeździłem na czymś podobnym za 400 zł z selgrosa i w sumie nie narzekałem. Tylko że był trochę ciężki i amortyzatory nie działały.

Jak ktoś się zna na temacie to proszę o propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.08.2018 o 17:06, Pietern napisał:

To kup jeszcze raz w Selgrosie albo podobnym miejscu, w czym problem? Mówisz, że chcesz damkę, bez amora, a pokazujesz męski rower z amorem. Quo vadis?

Co miał na celu twój komentarz?

W dniu 12.08.2018 o 18:25, Pablo59 napisał:

Poziomej ma nie mieć, jak po skosie to ujdzie zapewne :)

Tak. Pozioma przeszkadza mi przy schodzeniu z roweru i kolana czasem mi się o to obija, dlatego szukam niestandardowej ramy.

 

jeśli ci 2 użytkownicy reprezentują to forum, to nie ma sensu dyskutować. Szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gość PIOTR napisał:

jeśli ci 2 użytkownicy reprezentują to forum, to nie ma sensu dyskutować. Szkoda czasu.

Kolego, ty nie przyszedłeś "dyskutować" tylko wrzucić pytanie, na które są już liczne odpowiedzi w necie. Na dokładkę to popularne pytanie formułujesz dosyć niedbale i ilustrujesz nieadekwatnym zdjęciem. 

Ale, z konkluzją się zgadzam - szkoda czasu. Przejrzyj zasoby Internetu w temacie "rower do ~1200", wybierz ze trzy modele i wtedy zapytaj; który?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...