Skocz do zawartości
Kubusiekplpl

[Rower] fr,dh- do 3500zł'.

Rekomendowane odpowiedzi

Kubusiekplpl

Siemka przychodzę do was z pytaniem jaki rower wybrać do ''skakania'' roweru będę używał przedewszystkim do jazdy na kole, manuala, bunny hopa. Myślałem nad Dartmoor Hornet 2016 z bardzo dobrym osprzętem ale nie wiem jaki amortyzator wybrać żeby mi starczyło. Gdy liczyłem wszystkie komponenty bez amortyzatora wyszło mi ok.2500zł. Czy jest jakiś lepszy wybór jak za taką cenę? zaznaczam,  że szukam roweru NOWEGO lub nowych części. Proszę o pomoc :S

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25
9 godzin temu, Kubusiekplpl napisał:

jazdy na kole, manuala, bunny hopa

No tak, DH i FR jak się patrzy.

Jakie części wybrałeś? Bo kwota 2500 zł + bardzo dobry osprzęt jakoś nie idzie mi w parze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kubusiekplpl

2500zł + bardzo dobry osprzęt? Gdzie ty się uczyłeś czytać gościu. Przecież napisałem że mam wszystkie komponenty które wyjdą mnie 2500zł i brakuje mi amortyzatoa na którego mogę wydać 1000zł. Osprzęt shimano, sram

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Borsuczy

Jak ma służyć tylko do zabawy i w ogóle do żadnej jazdy, to może zrób single speeda? Uniwersalności zero, ale do skoków masz bardzo dużą stabilność, nic się nie popsuje jak rower upadnie, a i koszty mniejsze. Ale daleko na takim nie pojedziesz, nie nadaje się do tego

Edytowane przez Borsuczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25
W dniu 11.08.2018 o 12:15, Kubusiekplpl napisał:

2500zł + bardzo dobry osprzęt? Gdzie ty się uczyłeś czytać gościu. Przecież napisałem że mam wszystkie komponenty które wyjdą mnie 2500zł i brakuje mi amortyzatoa na którego mogę wydać 1000zł. Osprzęt shimano, sram

A Ty gdzie się uczyłeś czytać? Napisałem że za 2500 zł nie da się złożyć roweru do FR z bardzo dobrym osprzętem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Piter233

2500 za nowe części?
Rama: 600-700
Stery: ok. 100
Hamulce: 500 - 600
Tarcze: 100
Kaseta, łańcuch, korba: 60, 60, 200/300 = 300/400
Manetka tył + przerzutka: 150-200
1800 w tańszej wersji, zostaje ci 700 na koła, opony, mostek, kierownicę, chwyty, pedały, siodełko, sztycę oraz pancerze. Jak to zrobiłeś że wyszło ci tak mało?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Kwoty jakie podałeś to praktycznie dolna granica cenowa osprzętu. Więc tak jak piszesz, ja również nie mam pojęcia jak można zbudować rower w takiej kwocie. Ciężko by było zbudować coś sensownego do XC, o FR nie wspomnę bo to nie ma sensu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta