Skocz do zawartości

[rower] Trek 9.9 m 26 carbon


ZdziszekRolnik

Rekomendowane odpowiedzi

WItam Serdecznie, 

Na sprzedaż mój Trek 9.9 26 cali

Specyfikacja: 
rama: Trek 9.9 ssl rozmiar M (miałem 176cm i to raczej max dla niego najlepiej dla osoby 168-176cm)

amortyzator : Fox float 32rl f100 - ustawiony na 80mm
koła: obręcze ZTR Podium , szprychy DT aerolite, piasta p: novatec 711 piasta t: dt 350, taśma DT, wentyle no tubes, mleczko trezado
opony: p: rocket ron 26x2.25 evo t: nowy racing ralph 26x2.1 performance
korba: sram xx (38/26) (moge poszukać zębatek 42/28 dla zainteresowanych - powinny się jeszcze nadać)
przednia przerzutka: xtr
tylna przerzutka: xt shadow+ (z blokadą) 
kaseta: 10 XT
łańcuch: nowy KMC x10
manetki: 2x10 SLX
hamulce : avid/sram x0 + tarcze avid 
pedały: crank'i 
stery: Chris King
Siodło : specialied phenom carbon
kierownica: fsa carbon 600m
mostek - bontrager rxl 100m
Sztyca: chinczyk karbon (mogę dorzucić prostą bontrager rl)
Waga - poniżej 10 z pedałami (leci jak dziki :) ) 

Rower został złożony w 2011 na ramie trek 9.9. W 2012 niestety została przetarta rama za suportem, zostało to profesjonalnie naprawione i od tego czasu nic się nie dzieje (zdjęcie podglądowe, nie lakierowane aby sprawdzać czy karbon nie pęka, ale jest ok)

Tylni hamulec niesprawny: prawdopodobnie tylko klamka, przód zalany świeżym Dotem, jest ok - mogę założyć komplet nowych deorek m6000 (dopłata 300zł)

Siodełko- raz wyskoczyły pręty: przy wejściu w skorupę zakleiłem żywicą do karbonu (bez siodełka - 100zl)

Od 2015 roku rower leży w garażu, niestety już na niego nie wrócę 

W sierpniu bieżącego roku przeszedł pełny serwis.

Do obejrzenia we Wrocławiu, ew. Strzelin i okolice. Proszę pisać, dzwonić (nie zawsze mogę odebrać)

Cena to 3200 do negocjacji
Kontakt Pw lub po przez OLX

zdjęcia pod linkiem :

https://www.olx.pl/oferta/trek-9-9-carbon-mtb-xc-rower-goral-fox-xx-m-26-CID767-IDvbNx1.html

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...