Skocz do zawartości
OneMoreBike

[Surly] grupa wsparcia na Facebook'u

Rekomendowane odpowiedzi

OneMoreBike

Cześć,

Użytkowników Facebook'a, którzy jeżdżą na Surly, albo rozważają zakup zapraszam do grupy Surly Polska - grupa wsparcia dla nieszablonowych rowerzystów: https://www.facebook.com/groups/154825315188742/

Wrzucamy tam aktualne projekty i inne nowości, a grupowicze dzielą się swoim doświadczeniem i mogą pochwalić się własnymi projektami. Bo jak to często bywa właściciele Surly miewają nietypowe pomysły :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• DivadeQ
      Przez DivadeQ
      Mam pytanie mam zamiar kupić piaste hope pro 2 evo do mojej dirtówki i jak zrobić na niej singlespeed. Wiem że trzeba nałożyć tam jakieś podkładki ale jak one się nazywają i gdzie je można kupić?
    • ekous
      Przez ekous
      Cześć!
      Chciałbym się dowiedzieć powołując się na Wasze doświadczenie, czy jest sens przerabiać 9-letniego crossa na gravela. Dysponuje Herculesem z 2010r na Alivio p/t, v-brake. W rowerze praktycznie nic nie zmieniałem, prócz nowego koła, które kiedyś mi pękło. Dojeżdżam nim codziennie do pracy i sporadycznie jakieś wycieczki w teren typu sztury, nic poważnego. 
      Zacząłem śmigać na szosie, wkręciłem się i z tego powodu szukam czegoś, co pozwoli mi na rekonesans dużo większej ilości tras + jakieś kilku dniowe wyjazdy w rodzaju Green Velo czy przejazdu wzdłuż wybrzeża.
      Powiedzmy, że jestem w stanie na ten cel przeznaczyć 2000PLN i jak pobieżnie szukałem to może być ciężko z wymianą wszystkich komponentów: kół, kiery, napędu (ten to absolutna podstawa, bo ledwo zipie) i nie wiem czy nie lepiej kupić coś za 2500/3000 już typowo gravelowego...
    • jacq88
      Przez jacq88
      Cześć Wszystkim,
      Szukam bagażnika pod sakwy do roweru jak w temacie "Unibike Flite 2015 29er z hamulcami tarczowymi" - ma otwory na ramie
      Myślałem i byłem bliski zakupu "Bontrager BackRack Deluxe L - bagażnik na tył" ale zdaje się, że Trek się z niego wycofał.. i wczoraj się sprzedał ostatni w Warszawie... - cenowo był ok bo za 199zł  i sprawdzał się wśród znajomych 

Myślę o sakwach Crosso Dry Big lub ORTLIEB BACK-ROLLER CITY - które warto?
      Macie pomysł na jakąś solidna alternatywę w podobnej cenie (Topeak z tego co się ludzie wypowiadają sprawdza się średnio) a Thubus to cena min 2x ten wyżej...
      Z góry dzięki!
      Jacq
    • rum67
      Przez rum67
      Witam.

Z Racji tego że nie mogę się już doczekać bo mój serwisant robi już przekładkę prawie 2mc...  to rozkładam temat..

Otóż chodzi o to że miałem rozmiar ramy 58cm przy wzroście 180cm i długość do krocza to 79cm no i teraz zakupiłem sobie ramę 50cm i pytanie czy ta rama będzie odpowiednia? 
      I następne pytanie: Przy dopasowaniu rury steru (cięcie) ile zostawić podkładek?
    • rum67
      Przez rum67
      Witam.

Z Racji tego że nie mogę się już doczekać bo mój serwisant robi już przekładkę prawie 2mc...  to rozkładam temat..

Otóż chodzi o to że miałem rozmiar ramy 58cm przy wzroście 180cm i długość do krocza to 79cm no i teraz zakupiłem sobie ramę 50cm i pytanie czy ta rama będzie odpowiednia? 
      I następne pytanie: Przy dopasowaniu rury steru (cięcie) ile zostawić podkładek?
      Pomylił mi się dział, proszę usunąć