Skocz do zawartości
OneMoreBike

[Surly] grupa wsparcia na Facebook'u

Rekomendowane odpowiedzi

OneMoreBike

Cześć,

Użytkowników Facebook'a, którzy jeżdżą na Surly, albo rozważają zakup zapraszam do grupy Surly Polska - grupa wsparcia dla nieszablonowych rowerzystów: https://www.facebook.com/groups/154825315188742/

Wrzucamy tam aktualne projekty i inne nowości, a grupowicze dzielą się swoim doświadczeniem i mogą pochwalić się własnymi projektami. Bo jak to często bywa właściciele Surly miewają nietypowe pomysły :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• marcelk
      Przez marcelk
      Hej
      Miałem zamiar kupić rower crossowy ale znajomi strasznie mi namieszali w głowie i oglądałem mtb. Pojeździłem sobie po placyku w salonie rowerowym na unibike evo 29. Jeździło mi się dobrze, trochę ciężęj niż na crossie unibike zethos gts. Problem w tym że mam 0 doświadczenie na mtb, także czy bym pojeździł na placu na 29er czy 27 to nie wyczułbym różnicy, a większe koła mi się podobają wizualnie heh... Z tego co poczytałem na zagranicznych stronach to rekomenduję się wzrost nie mniejszy niż 5 stóp i 6 cali czyli 167 cm, na polskim różnie... czasem nie mniej niż 170 a czasem nawet 175. Tylko że to było czas temu. Słyszałem opinię że jeszcze parę lat temu producenci mieli problem z geometria ramy przy 29er, teraz się ponoć to zmieniło. Nie wiem czy to dobry dział dla moich rozważań w razie czego nie obrażę się jeżeli zostanie przerzucony do odpowiedniego działu.

Evo 29 mogę zgarnąć za 3050 + swiatełka i licznik w prezencie. Jakieś inne propozycje?
    • gennaro
      Przez gennaro
      Witam,
      proszę o pomoc w wyborze roweru do miasta. Rower będzie używany w wielkim mieście, głównie na ścieżkach rowerowych, które są tam wszędzie i się nie kończą Rower będzie wykorzystywany do pracy jako kurier, dostawa jedzenia itp. 
      Wiem, że na pewno musi być to single speed (nie chcę przerzutek, amortyzatorów, hamulców tarczowych itp). Zastanawiam się nad ostrym kołem z flip flop, ale zastanawia mnie też, czy może lepiej wybrać jakiś mtb coś w stylu dirt/street z gładkimi oponami?
      Na razie upatrzyłem 2 ala ostre koło:
      1. Cheetah 3.0 https://cheetahbikes.com/product/cheetah-3-0-chrome/
      2. NS Bikes Analog 2018 http://allegro.pl/rower-ns-bikes-analog-ostre-kolo-fixie-l-crmo-2018-i7352884565.html
      Oba rowery rama hi-ten, więc nie wiem czy warto, ale jak NS Bikes w opisie daje, że jeszcze tricki można robić, to chyba nie ma co się martwić. Nie wiem jak ten Cheetah. Dodatkowo w NS są szersze opony.

Co o tym sądzicie? Czy taki typ roweru jest najlepszy dla mnie, czy może coś innego?
    • Lisiu79
      Przez Lisiu79
      Ktoś coś o tej obręczy? Wytrzyma pod 110 kg "kolarzem"? Proszę o opinie

• paziu
      Przez paziu
      Witam,
      Kupie jakiś amorek do cannondale'a. Koła 29 cali, rura sterowa 1,5 cala. Przyjmę każdą propozycję w przyjaznym budżecie.
    • michu000
      Przez michu000
      Cześć,
      Przychodzę do Was z niemałym problemem, a mianowicie od pewnego czasu mój napęd wydaje nieprzyjemny odgłos, cyklicznie. Dodatkowo łańcuch podskakuje, również cyklicznie. Sytuacja ma miejsce tylko podczas pedałowania.
      Dźwięk jest metaliczny, coś w rodzaju dzwonienia/brzęczenia i wydaje mi się że pochodzi z okolic korby. Wymieniłem zębatkę oraz łańcuch, ale nic to nie dało
      Wszystkie części są nowe (max. 200km) a rower nie zachowuje się tak od samego początku.
      Korba - BMXowa Salt byWeThePeople
      Łańcuch - KMC, jakiś dedykowany do singli
      Wolnobieg - Octane One Orbital SS
      Liczę na pomoc, 
      Pozdro