Skocz do zawartości

[Pedały] Zielone platformy MTB do 150 zł


RBB

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam zielonych platform, które będą pasowały do Rometa Mustanga 27,5.

Do niedawna miałem KLS FLAT 10, niestety po wyższym zeskoku połamał się prawy pedał po zewnętrznej stronie.

Obecnie szukam czegoś, co więcej wytrzyma - w związku z tym szukałem pedałów, które będą wykonane z aluminium. Wszystko za sprawą tego, że do momentu napisania tego posta sądziłem, że KLS FLAT 10 są wykonane z kompozytu nylon z włóknem szklanym. Teraz przeczytałem na stronie producenta, że korpus jest wykonany z plastiku. Czy to oznacza, że te Kellysy nie są z kompozytu? Jeśli tak, to musiałbym poszerzyć krąg poszukiwań, bo nie wiem, czy aluminiowe pedały to dobry wybór - moja jazda to 50% jazda miejska, 30% lasy, 20% jakieś małe skoki i tego typu "agresywne" jazdy ;)

Czytałem o tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze pedałów. Były to między innymi łożyska - w moich typach jest wiele kulkowych, bo budżet nie pozwalał na ich skreślenie. Do tego dochodzą ślizgi, do tego pewnie jeszcze jakieś istotne cechy, o których nawet nie wiem, więc uznałem, że zaufam osobom, które o wiele pewniej się czują w tym temacie niż ja :D

Przesyłam listę modeli, które uznałem za ciekawe. Czy coś z tego moglibyście polecić? Ewentualnie macie jakieś inne typy? Główne cechy to kolor limonkowy lub podobny, metalowe piny, cena mniej więcej do 150 i metalowy korpus (chyba, że kompozyty nylon z włóknem szklanym itp. są wytrzymałe, to też takie mogą być).

CNC SMS 0.1
CNC Y05
Cloud Perform Fat 1
NS Bikes Aerial
Da Bomb VS50
MZYRH A6
KLS FLAT 50 BB
CUBE RFR CMPT FLAT
Dartmoor Uptown
Octane One Static

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...