Skocz do zawartości
Gitold1977

[Amortyzator przedni] do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Rulez

Z wysyłką to nie będzie 430 zł, cło + VAT od całości kosztów ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Biesz766

Zamawiałem końcem lipca coś koło 115 usd kosztował. Model 26" z manetką blokady na oś 9 mm. Przeszło poza UC, przesyłką pocztą holenderską.

Edytowane przez Biesz766

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
dawid1110
Teraz, Biesz766 napisał:

Zamawiałem końcem lipca coś koło 115 usd kosztował. Model 26" z manetką blokady na oś 9 mm. Przeszło poza UC, przesyłką pocztą holenderską.

Tylko jaka szansa na to ze nie bedzie UC

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Blu3kkk
      Przez Blu3kkk
      Posiadam rower B'TWIN rockrider 540, mam tam amortyzator Sr Suntour XCR EVO. mam problem z regulacja go. Regulacja dzialala do czasu gdy ta dzwignia od regulacji nie odpadla, wlozylem to ale regulacja nie dziala. Czy moge cos z tym zrobic i jak rozkrecic ten caly amortyzator? Z  gory dziekuje za pomoc 
    • Wydrax7
      Przez Wydrax7
      Witam od pewnego czasu jestem właścicielem roweru giant Nrs 1, a jako iz amortyzator przedni jest na wykończeniu kupuje nowy, ale nie znam się na ramie i nie wiem jaki maksymalny skok mm mogę założyć do niego. Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie?
    • Ninsu
      Przez Ninsu
      Hej,
      Kupię amortyzator pod koło 27.5 ze skokiem 140mm-180mm (preferuję 160mm), rura sterowa 1-1/8 ahead, qr15mm, dł rury sterowej 20-21cm. Górnę lagi bez żadnych przetarć czy rysek, dolne mogą mieć jakieś defekty. Budżet jaki posiadam to 750 zł, będzie coś warte uwagi, to mogę dołożyć.
    • Damciooo
      Przez Damciooo
      Siemka 
      Mam rower mig mtb sport cycle i chodzi mi głównie o rame, jest to rama M i w  jest zamontowny amortyzator 80 mm skoku i czy gdybym zamontował jakis amor ze 120 mm skoku czy by rama nie pękła i w ogóle co wy o tym sadzicie ?

A tu jeszcze zdjecie roweru z neta 
    • dokt0rek
      Przez dokt0rek
      Witam 
      Zakupiłem przez internet najnowszego primal'a od Dartmoor'a.Po poskładaniu wszystkich części został mi amortyzator do którego to nie posiadam pompki.Po odblokowaniu kompresji w amortyzatorze,golenie górne nie chciały wrócić z powrotem od goleni dolnych.Moje pytanie kieruje teraz do was czy to że nie chcą wrócić jest spowodowane nie napompowaniem amortyzatorów czy poprostu wysłali mi uszkodzony model? Proszę o wyrozumienie gdyż pierwszy raz mam styczność z amortyzatorami powietrznymi.