Skocz do zawartości

[rower] kross hexagon 6.0 czy coś innego?


OskaRR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, sprowadza mnie tutaj oczywiście chęć zakupu nowego roweru. Jestem amatorem i ostatni rower jaki miałem to ten z komunii. Do rzeczy. Przedział cenowy jaki mogę poświęcić to jakieś 1000-1500 zł(jeżeli rower będzie, powiedzmy te 200 zł droższy ale znacząco lepszy od innych w tym przedziale to jestem w stanie dołożyć). Tak jak wspomniałem jestem amatorem, rower potrzebny mi jest do dojazdów do pracy ok 6km w jedną stronę po asfalcie. Chcę rower Crossowy ponieważ nie chciałbym ograniczać się do jazdy szosą. Jestem z Krakowa i chciałbym w weekendy mieć tą możliwość jazdy w trudniejszych rejonach niż tylko szosa. Nie mówię tutaj o górach i jakichś zjazdach bo to mnie nie interesuję. Ja po prostu potrzebuję roweru który na tygodniu posłuży mi na asfalcie a w weekend będę mógł nim wjechać np. na drogę szutrową czy leśną bez większych problemów. Wiem że cena nie jest zbyt wygórowana ale właśnie dlatego chcialbym uzyskać porady. Spodobał mi się Cross Hexagon 6.0 

https://allegro.pl/rower-gorski-kross-hexagon-6-0-29-s-czarno-grafit-i7479278469.html?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=polecane

 

Czy to dobry wybór? Podajcie wasze sugestię jeśli macie jakieś. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kipcior napisał:

Proponuję na początek rozwiązać zagadkę czym się różni cross od Krossa.
A jak Ci się spodobał Hexagon to popatrz na Rockridera 540 w decathlonie, bo to jednak sporo lepsze jest. Ale to nie jest cross, ani nawet Kross ;) 

Masz rację z tym Crossem przesadziłem:D Dzięki za odpowiedz. Hexagona podałem dla przykładu. Zastanawiam się czy w tej cenie znajdę coś lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...