Skocz do zawartości

[zawody] higiena tym razem nie roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Yo,

słuchajcie na pewno część z was bierze udział czasem w zawodach - przeważnie przyjeżdżamy na zawody czyściutcy i pachnący (chociaż pewnie niektórym się zdarza jechać na zawody prosto z jumprezy). W trakcie ścigania wiadomo, że raczej większość się poci zwłaszcza gdy są upały a trasa jest hardcorowa.

Na tych ścigankach w których startuję jest myjka dla rowerów i super, ale ja osobiście mam smaka chwilę ochłonąć i wskoczyć pod prysznic zanim zapakuję się do samochodu i ruszę do domu. Nie mówię tu o jakichś wyścigach kilkudniowych gdzie generalnie raczej mamy zakwaterowanie i prysznic pod ręką. Gdy powiedzmy do domu mamy 30 min samochodem to od biedy można by się bez gruntownego pucowania zapakować do samochodu. 

Jak Wy to rozwiązujecie? Wizyta na stacji benzynowej? Przenośny prysznic? Zapasowy komplet szmat do założenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjka ciśnieniowa raczej słabo sprawdza się  jako prysznic. Za duże ciśnienie.

Niekiedy są dostępne prysznice gdy impreza jest organizowana na MOSIR lub coś w tym stylu. Gdy nic nie ma to ja używałem butelek PET 1.5l  z przdziurawioną nakrętką.  Dwie butelki spokojnie stykną na porządną kąpiel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baniak z wodą + szare mydło, ups szarego już nie ma. Więc biały jeleń, woda, jak chcesz być higieniczny pro, to jakieś nawilżane chusteczki nasączane czystą wodą dla bobasów ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mozna sie oplukac myjka cisnieniowa. Lanca moze miec regulacje cisnienia - wystarczy ustawic niskie. Jak nie ma to trzeba odkrecic koncowke lancy i miec sam pistolet, wtedy z automatu cisnienie bedzie niskie.

Tu to widac:

myjka-cinieniowa-krcher-k7-premium.jpg

 

Myjka, pistolet i dwie koncowki. Jedna z regulacja cisnienia, druga bez. Ale sam pistolet bez koncowek daje cisnienie takie jak z kranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...