Skocz do zawartości

[wielkość ramy] specialized fuse m 27,5+


Ador

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam dylemat mogę kupić w dobrej cenie rower SPECIALIZED FUSE EXPERT 6FATTIE 27,5 PLUS   M. Mam 180 cm wzrostu i obawiam się czy rozmiar ramy nie będzie za mały. Według tabelek speca rozmiar M jest do 178 cm wzrostu. Czy te 2 cm to jest duża różnica ? Posiadam jeszcze drugiego speca stumjumpera comp 29" L i czasami  myślę ,że  tych 2-3 cm mogło być mniej. I kolejny dylemat, czy sztyca regulowana zamontowana w tym rowerze tranzx 30,6 425/120 nie będzie za krótka. Podsumowując, czy ktoś z szanownych forumowiczów miał "bliży kontakt" z tym modelem speca i jakie są jego odczucia co do wielkości ramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem rozmiar M i o dziwo jestem zadowolony, czuje się bezpieczniej w trakcie zjazdów oraz wąskich skrętów, sztycę też można jeszcze sporo wyciągnąć gdzie np. w  specu stumjumper ( L) sztyca regulowana 400 mm jest na styk i tam rama w rozmiarze M była by jednak dla mnie za mała ale to są dwie różne geometrie rowerów. Dziękuję za opinię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...