Skocz do zawartości

[Szosa] Wybór taniej szosy


Wezayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od pewnego czasu zanoszę się z kupnem pierwszej szosówki. Przesiadka z unibike viper. Aktualnie rozważam Krossa Vento 2.0 2017 za 2100zł i tribany 520/500/100 ale tutaj coraz gorzej z dostępnością. Zależy mi żeby była to typowa kolarka z barankiem a nie jakieś półśrodki. Dobrze jeśli rower będzie posiadał miejsca do zamontowania bagażnika / sakw i nadawał się na dalsze trasy. Myślę że na początek nie mam sensu wydawać więcej niż 2500zł żeby zobaczyć z czym to się je i sobie trochę w tym rowerze podłubać. Rower prawdopodobnie brał bym na raty szczególnie w przypadku ceny bliższej 2500zł. Wiem, że temat wielokrotnie wałkowany ale mimo wszystko wolę się dopytać niż późnej żałować. Z góry dzięki za pomoc za pomoc ^_^.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triban 520 spełnia Twoje wymagania. Wygodna pozycja endurance, bardzo dobra na dalsze trasy oraz turystykę rowerową. Ma otwory do mocowania bagażnika zarówno z tyłu jak i z przodu.

Kross Vento nie ma mocowań. Jest na Clarisie, czyli półkę niżej od Sory zamontowanej w Tribanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...