Skocz do zawartości

[wycena] rower marki Scott


haskii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.. Przymierzam się do sprzedania mojego roweru, ale totalnie nie wiem na ile go wycenić... Liczę na Waszą pomoc, gdyby były potrzebne dodatkowe zdjęcia z chęcią podeślę.. 

PS: Ktoś wie co to za model tego Scotta? Nigdzie nie jest napisane.. gL99aPo.jpgjtH13hJ.jpggL99aPo.jpgy2HsxxZ.jpgn23GIGl.jpggdaEYDm.jpgeKaXk8a.jpg

Edytowane przez haskii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręki opadają ... co Ci tu podniesie cenę ? Proszę Cię. Porysowany plastik z pokruszonymi ze starości uszczelkami ? Pooglądaj OLX, Allegro, takich złomów na wagę jest od groma, a po komisach/lombardach na pęczki. Ten rower oprócz naklejki mogącej świadczyć o tym, że to Scott nie prezentuje sobą nic. Po mojemu 500 zł to górna granica i to mocno naciągnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scott czy nie to w tym wieku sprzętu nie ma znaczenia. Warty jest tyle ile pierwszy kupujący zaproponuje, bo i tak ciężko będzie znaleźć drugiego. Takie błotniki nowe kosztują ok 120 zł i to można kupującemu podkreślać jako wartość dodaną. Ale sumarycznie 300 zł to wg mnie max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rzezniol napisał:

i nigdy nie kleił naklejek dostawców osprzętu na ramie.

Kleił. Miałem w latach 1994-1997 ( chyba 7 ) Scott-a z "Shimano" dokładnie w tym miejscu. O ile pamiętam był na STX i miał kolor zielony/fiolet/źólty.

 

@haskii szukaj tu: http://www.scottmtb.cz/znacka-scott/scott-a-katalogy/ ( stawiam na lata 2000-2006 ), jak go tu nie ma to wg. mnie to imitacja Scotta i jak ktoś pisał wyżej 300 zł max.

Edytowane przez Biesz766
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jest to skladak na no name, zreszta ramy pamietam doskonale jak byly dostepne i byly tanie.

NIe, nie wychodzily Scoty z naklejkami Shimano, chyba, ze byly to najtansze modele na nasz rynek, dokladnie tak samo jak robilo Colnago z rowerami gorskimi, gdzie najtansez modele byly na wloskim Ursusie. Scotty zawsze mialy nazwe modelu na ramie, mozna dlugo pogrzebac na necie w grafice za tym...., a starych katalogow z 90 lat troche tam mam. 

Co do naklejek, Scott to byl tylko napis Scott, bez tego znaczka z przodu, a z tym znaczkiem z przodu wystepowalo logo Scotta na nartach, bo wtedy tez sie tym zajmowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak wyżej, amor to mozo vibe r, mały skok ( na oko 10 lat ) , twardy i to takie " pół suntoura xct " koła kilkuletnie gdzie obręcze a konkretnie ścianki były cienkie i lubiły pękać, rama lata 90te/przełom 2000, ale z wymiennym hakiem, generalnie jeśli w bdb stanie ( napęd, koła ) to rower ok. Max 500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na 100% i nie będę się upierał. Pamiętam, że mój Scott ( kupiony w salonie rowerowym Scott-a w Neapolu, rok jakoś 93/94 ) miał Shimano na ramie, bo nawet kumplom mówiłem zanim go przywiozłem , że to Scott Shimano. Potem mnie wyśmiali, a miałem na osiedlu wielu maniaków rowerów ( wtedy rowerki Giant i  Peugota królowały u mnie ). 

Edytowane przez Biesz766
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...