Skocz do zawartości

[3000-4000 zł] Rower gravelowy/crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

Postanowiłem kupić sobie rower. Mam 28 lat i nie jeździłem na nim od dobrych kilkunastu. Chciałbym zacząć spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, stąd decyzja o kupnie roweru właśnie.

Rower miałby mi służyć w 80% do jazdy poza miastem na ścieżkach rowerowych/trasach i 20% na dojazdy do pracy/jazdy w teren. Bardziej gravelowy, choć crossowe też biorę pod uwagę. Problemem może być mój duży wzrost (197 cm, 92 cm od podłogi do kroku) oraz waga (120 kg, którą będę próbował zbić do około 100 kg). Jaki rozmiar ramy będzie dla mnie odpowiedni? Budżet, jaki mam przeznaczony to około 3-4 tysiące złotych. 

Zastanawiałem się (luźno) nad modelami KTM Life Action 2017, Cube Nature SL (jaka jest różnica pomiędzy SL a EXC?), Radon Scart, Merida Cyclo Cross 300, Romet Aspre.

Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nie znam się na tym tak jak Wy. :)

Pozdrawiam,
Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rometa Aspre jeśli już musiał byś mieć w największym rozmiarze 58. Trzeba by się przymierzyć czy nie będzie mały. Kolejny problem to dostępność ja szukałem co prawda rozmiarów 54 i 56. We wszystkich sklepach do których dzwoniłem, pisałem nie ma go już na stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...