Skocz do zawartości
siejak1

[olej] Motorex Supergliss 100K

Rekomendowane odpowiedzi

siejak1

Jak w temacie kupie olej Motorex Supergliss 100K 100-300ml.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gocu

Moja rada - wywal ten amortyzator DTSwiss i kup jakiś normalny, a nie to awaryjne dziadostwo :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
siejak1
33 minuty temu, gocu napisał:

Moja rada - wywal ten amortyzator DTSwiss

Słyszysz siebie ? :blink: Szkoda że niema emotki cebuli pasuje do Ciebie. Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gocu
Napisano (edytowane)

Czyżbym trafił z  tym DTSwissem? :)))) Mogę się założyć że oglądałeś te filmiki z serwisantem z DTSwiss, który wygląda jaki Beaker z Muppetów i mówi po angielsku z akcentem jak E.T. :)))

Sprzedałem ci dobrą radę (bo sam to przerabiałem - luzująca się rura sterowa (to jeszcze na gwarancji, wymienili) oraz koszmarne problemy z tłumieniem odbicia, którym polski dystrybutor nie dał rady, a rżnie głupa że "tak ma być")) - a dostało mi się od cebulaków (pewnie trafiłem na fanboya DTSwiss, który poczuł się osobiście dotknięty krytyką firmy).

Ale powodzenia w szukaniu - choć raczej nigdy nie uda ci się w normalny sposób dostać tego oleju.

Edytowane przez gocu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
siejak1
4 godziny temu, gocu napisał:

Ale powodzenia w szukaniu - choć raczej nigdy nie uda ci się w normalny sposób dostać tego oleju.

Zamówiłem z dadelo 1l na 3 osoby pozdrawiam Cie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gocu

Sam widzisz - musisz kupić cały że dla 3 osób wystarczy. -Ja z tego litra użyłbym 150mm a na reszcie to chyba tylko frytki bym sobie smażył ;)

Ale dzięki, może mi się ta informacja jeszcze przyda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pixon

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.