Skocz do zawartości

[Rower MTB/Hardtail] do ok. 4000zł


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Rozmyślam nad zakupieniem roweru w najbliższym czasie ma on mi służyć głównie do pokonania ścieżek leśnych itp. Nie mam zamiaru nim skakać oraz zjeżdżać jak na rowerze downhill. Tylko agresywna jazda przez lasy oraz początki małego stuntu .

Mam na oku rower                      Haibike Freed 7.40 r 45cm        https://www.centrumrowerowe.pl/rower-haibike-freed-7-40-2016-pd10508/?v_Id=100001&gclid=CjwKCAjws8vaBRBFEiwAQfhs-HDyS0nHxowmoC99isHwBMLJ-vGw43hcoGenmDrF6vya0EDm0RuuNhoC_RUQAvD_BwE

Tylko boje się o ramę karbonową . Czy w moim wypadku i jeździe będzie ok. bo jak wiem karbon częściej i łatwiej się robią wgniecenia niż w przypadku aluminium

Proszę o wasze propozycje rowerów w tej cenie .Rower na być nowy  . Mój wzrost i wiek 180cm 16 lat, Rower ma mi służyć przynajmniej 5 lat                            DZIĘKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzeniami karbonu nie przejmował bym się tak jak tym że z czasem traci on sztywność. Także rama po kilku lata nie będzie tą samą ramą co w chwili zakupu. 

Ja od siebie polecę Treka Roscoe - naprawdę fajną zabawkę do jazdy w lesie. W cenie 4 tysięcy masz Roscoe 7, ale jak znajdziesz gdzieś Roscoe 8 to spokojnie jest do kupienia na wyprzedaży rocznika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyśle tego treka tylko że ma podobno słabe hamulce i po czasie warto wymienić 

Ale lepsze to niż rama karbonowa której już wiem że nie kupie bo zamierzam rower mieć przez dobre lata a przy tym to ciężko będzie

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Roscoe 8 i serdecznie polecam. Hamulce rzeczywiście będą do wymiany. Reszta działa naprawdę epicko. Latam po lesie, zjeżdżam z większych gór i skaczę z małych hopek. Jak na moją amatorską jazdę Roscoe był świetnym wyborem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki szerokim oponom ja czuję się pewniejszy na zjazdach z większych górek. Ogólnie podjazd pod strome górki z takimi oponami jest bardzo przyjemny. Ja osobiście jestem zadowolony. Musisz sam podjąć decyzję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...