Skocz do zawartości

[łącznik] Wymiana IsoSpeed


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, od jakiegos czasu dokucza mi problem trasków dobiegających z okolic mostka/sterów w mojej szosie. Jest to trek domane slr. Bylem z tym nawet w dwoch serwisach, rozkrecali i skrecali wszystko, poczatkowo padla diagnoza - poluzowane stery, teraz bedzie ok. No ale wcale nie jest, problem nadal wystepuje. Kolejny serwis stwierdzil, ze to naprawdopodobniej wina łącznika isospeed, natomiast nie podejmie się jego wymiany/regulacji (o ile takowa jest w ogole mozliwa). I teraz moje pytanie, kierowac sie z tym od razu do producenta czy probowac to przepchnac przez sprzedawce, ktory usilnie wmawia mi ze luzy powstaja po kazdej jezdzie i to jest problemem "naturalnym" przy duzych przebiegach...

Mial ktos podobny problem? Z tego co czytalem mozliwa jest wymiana samego lacznika, z tym ze seriwsy ktore juz odwiedzilem nie wiedza chyba co to w ogole jest i unikaja tematu jak ognia. Fakt nie byly to serwisy treka, jakoscia uslug jak sie przekonalem tez nie zachecaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...