Skocz do zawartości

[do 2000ł] rower MTB


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Mizzu145 napisał:

Witam, szukam roweru do około 2 tysięcy złotych. Wzrost: 178 waga: 80

Zależy mi najbardziej na hamulcach i amorze 

Rower do zwykłej jazdy ale także do jakiś tricków 

 

To podsumowane co mozna na rowerze za około 2 tysiace robic jak na tym filmie. Ewentualnie dodac mozna jazde na tylnym kole. W rowerze za 2 tysiace to nie amor chyba tylko taki topór albo kloc jak na to sie mówi taki jaki i ja mam żeby sie dało po lesie przejchać.:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomass13, jak już śmiejesz się z innych-to nie zaszkodzi spojrzeć na siebie z trochę innej perspektywy, o kaleczeniu języka ojczystego nie wspomnę już, bo sam rozmaite błędy popełniam.

Kolega Biesz766  niedawno napisał w innym wątku że czuje się jak idiota - ale w porę zreflektował się i edytował post.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Biesz766 napisał:

yebłem

To jest właśnie różnica między ludźmi a zwierzętami. Człowiek widząc dziecko które dopiero zaczyna przygodę z jeżdżeniem i chce się pochwalić tym co już umie (a umie więcej niż przeciętny kilkulatek) nie widziałby w tym powodu do śmiechu. A zwierzęta mają pożywkę. Dzieciak dostaje nauczkę w postaci tony gówna które się na niego wylało w komentarzach. 

Zero motywujących treści, sam hejt zbierający setki łapek. 

Mam dzieciaka, który jęczy czasem że chciałby nagrać coś na YT i po takich filmikach a zwłaszcza tym co się pod nimi dzieje - nie wiem czy za 10 lat się na to zgodzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby bylo jasne to triki młodego są bardzo ok. Jeśli mój syn w tym wieku to zrobi to będę z pewnością dumny. Jednej rzeczy nie próbowałem i na pewno nie spróbowałbym, jazda na ramie, rurze górnej. :) Można więc powiedzieć, że młody jest lepszy ode mnie. Sens mojego posta był głównie taki, oczywiście w sposób humorystyczny, że do dh to rower za 2 k pln się nie nadaje ( nie te triki ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cervandes A widziałeś kto pisze te komentarze? Dzieciaki które ledwo podstawówkę skończyły, albo i nie. To co się teraz dzieje to jest jakaś tragedia, zero kultury, zero poprawnego języka, wszędzie tylko wulgaryzmy i wyśmiewanie. Już teraz na forum widać po poziomie niektórych tematów w którą stronę to zmierza.

A że niektórzy dorośli nie odbiegają poziomem od tego dna to już inna sprawa... Smutne jest to że widać to także na forum. Jest tu kilku użytkowników którzy dali się poznać z niezbyt dobrej strony przy okazji nie wnosząc absolutnie nic do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, cervandes napisał:

Mam dzieciaka, który jęczy czasem że chciałby nagrać coś na YT i po takich filmikach a zwłaszcza tym co się pod nimi dzieje - nie wiem czy za 10 lat się na to zgodzę. 

To daj mu coś nagrać. Każdego kto zaczyna z YT czeka fala hejtu. Lepiej, żeby mały coś teraz ponagrywał, podłapał doświadczenia i uczył się to olewać, niż za te 10 lat zderzył się ze scianą, która go od tego odwiedzie... o ile oczywiście chce to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brombosz napisał:

To daj mu coś nagrać

Po co? Raczej bym wytłumaczył młodemu że bez jutjuba też da się żyć. Że można realizować swoje pasję bez chwalenia się tym na prawo i lewo i o wiele lepiej na tym wychodząc. Choćby nie wiadomo co umiał i tak na magicznym jutjubie znajdzie się grupa która go zgnoi tylko dlatego że jest anonimowa, po części. Teraz wszyscy wrzucają coś na jutjuba. Powstają dziesiątki filmików o tym samym, jak są dobre to pal licho, czasami miło obejrzeć, gorzej jak powtarzają kompletne bzdury usłyszane na innym filmiku (kto pamięta filmik o usuwaniu luzu z przerzutki torebką foliową?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2018 o 13:43, cervandes napisał:

To jest właśnie różnica między ludźmi a zwierzętami. Człowiek widząc dziecko które dopiero zaczyna przygodę z jeżdżeniem i chce się pochwalić tym co już umie (a umie więcej niż przeciętny kilkulatek) nie widziałby w tym powodu do śmiechu. A zwierzęta mają pożywkę. Dzieciak dostaje nauczkę w postaci tony gówna które się na niego wylało w komentarzach. 

Zero motywujących treści, sam hejt zbierający setki łapek. 

Mam dzieciaka, który jęczy czasem że chciałby nagrać coś na YT i po takich filmikach a zwłaszcza tym co się pod nimi dzieje - nie wiem czy za 10 lat się na to zgodzę. 

Nie wiem co Ci te paskudne zwierzęta w latach Twojego dorastania zrobiły, ale widać jakim żarem do nich pałasz. Wyrazy współczucia i nadziei, że tego samego nie dozna Twoje dziecko.

Póki co pozwól, że pośmieje się z tego co mnie śmieszy. W tym wypadku był ten prześmieszny dzieciak z cudami jakie wyprawiał.

 

23 godziny temu, skom25 napisał:

A że niektórzy dorośli nie odbiegają poziomem od tego dna to już inna sprawa... Smutne jest to że widać to także na forum. Jest tu kilku użytkowników którzy dali się poznać z niezbyt dobrej strony przy okazji nie wnosząc absolutnie nic do tematu.

Masz raportowanie, jak nie pomaga napisz do admina, a nie kolejny raz, w kolejnym temacie coś insynuujesz a nie zrobisz porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Godzinę temu, Biesz766 napisał:

W tym wypadku był ten prześmieszny dzieciak z cudami jakie wyprawiał.

Co w nim śmiesznego? To że się naśmiewają małolaty z rozdmuchanym ego to jeszcze rozumiem, bo to taki głupi wiek, ale jak dorosły człowiek się z młodego śmieje to coś jest stanowczo nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...