Skocz do zawartości

[Beskid Sądecki] trasy trialowe? gps


dan179

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :-)  czy macie może jakieś  trasy trialowe itp na całodzienne wypady rowerem ?  Dla mojej partnerki to będzie pierwszy raz w górach na rowerze  a chciałbym ,żeby posmakowała troche urozmaiconych tras ;)   Rowery fulle  itp itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trialowe? Jak mówi chińskie przysłowie - dobrze używać słów, których znaczenie rozumiesz. A teraz sprawdź sobie co to jest trial rowerowy :)

A wracając do meritum - nie kojarzę w tych okolicach żadnych specjalnie przygotowanych pod rowery tras analogicznych do Singltreka czy czegoś podobnego, bo pewnie to miałeś na myśli. Na Wierchomli masz kilka przygotowanych trasek, ale nastawionych typowo na zjazd (hopki, bandy, itp.) choć oczywiście można przejechać je "na spokojnie". Nie wiem tylko w jakim są obecnie stanie, czy ktoś o nie dba. No i trzeba na nie każdorazowo podjechać albo wyciągiem albo szutrem zaczynającym się niedaleko hotelu a prowadzącym pod Bacówkę.

Osobiście w tamtych rejonach jeżdżę po prostu po szlakach turystycznych. Podaj może konkretnie czego oczekujecie, jaki stopień trudności, bo to że macie "fulle itp itd" to najmniej istotne jak nie będzie ani techniki ani kondycji. Tym bardziej jak nie chcesz zrazić partnerki. 

Domyślam się, że nie jesteś ściśle z tamtych okolic bo byś nie pytał gdzie jeździć. Może po prostu lepiej byłoby podjechać do Świeradowa na Singltreka, gdzie masz rzeczywiście przygotowane trasy o różnej trudności. Wg mnie to fajna miejscówka na "pierwszy raz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mea Culpa ";) oczywiście chodziło o single tracki ;) "Świeradowo" też  mam zamiar zaliczyć. Wypadłem trochę z obiegu ;)  regularnie jezdziłem 16 lat temu, teraz od 2 lat wróciłem do łask  mtb . Z mojej strony kondycja bdb, partnerki hmm  zdecydowanie mniejsza będzie ;) Tak czy inaczej masz rację chyba warto zapuścić się na gotowe  trasy , może jeszcze  zahaczymy o Bielsko Białą  .Pierwsze 4 dni będziemy stacjonować w Piwnicza-Zdrój potem Żywiec :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...