Skocz do zawartości

[konserwacja] Trek IsoSpeed w Procaliberze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Borykam się z problemem trzasków dochodzących gdzieś najprawdopodobniej z okolic ramy,a dokładniej może to dotyczyć samego mechanizmu treka IsoSpeed bo siodło i sztycę czyściłem. Posiadam wersję z aluminiową ramą i ten trzask doprowadza mnie do furii....  czuje się jakbym jechał 20letim składakiem przez te dzwięki.. Czy ktoś z was miał z tym systemem problem? Czy go rozbierał sprawdzał ma jakąś instrukcję? Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem tematu i stworzylem bardzo podobny, mam ten sam problem w mojej szosie. 

Z tego co sie dowiedzialem mozna wymienic sam mechanizm isospeed. Z tym ze w moim miescie nikt sie tego podjac nie chce, szosa jeszcze na gwarancji wiec chyba bede meczyl o to sprzedawce. Jak to u Ciebie wyglada? Gwarancja na rame jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

@LeonRL87 pomogła w wyeliminowaniu trzasków wymiana części tego łącznika? Od jakiegoś czasu pojawiły się u mnie dziwne trzaski i też obstawiam iso speed. Ale na razie z powodu braku czasu się za to nie zabieram. Ze wstępnej diagnozy wynika, że tam należy w moim przypadku szukać rozwiązania problemów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...