Skocz do zawartości

['rower z lombardu z scentrowanym kołem] niewiadomego pochodzenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem ostatnio taki rower po połowie ceny sprzedaży. Za 140zł z scentrowanym kołem. Czy możecie mi poradzić czy dla niedzielnego rowerzysty, taki rower wystarczy? I czy warto wymieniać, centrować koło? Na ile go wyceniacie? Wstyd  i se iść czy może być?:) Z przodu tarczówka z tyłu zwykły sciskacz

IMG_20180705_004556 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piter233 napisał:

Ot zwykł makrokesz, ale widzę że na troszkę lepszych częściach. Jak możesz używać raz na ruski rok to wycentruj i jeździj.

Chciałem zamontować zestaw konwersyjny na rower elektryczny, z racji dwóch amortyzatorów. Mógłby wjeżdżać w nierówności i jakoś sobie radzić, ale nie wiem czy jest sens tyle kasy ładować w niego. Co znaczy makrokesz? Ile jest wart? 300 400?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz? To są uginacze. W jakie nierówności wjeżdżać? Zresztą chcesz go przerobić na rower elektryczny a nawet nie ma w nim porządnych hamulców. Zobacz sobie ile kosztują normalne elektryki. I wierz mi, ta cena nie bierze się bo tak sobie producent wymyślił. Realna wartość to granice tych 150, może 200-250. Cały rower jest wart tyle ile kosztuje JEDEN hamulec hydrauliczny w miarę dobrej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piter233 napisał:

Jaja sobie robisz? To są uginacze. W jakie nierówności wjeżdżać? Zresztą chcesz go przerobić na rower elektryczny a nawet nie ma w nim porządnych hamulców. Zobacz sobie ile kosztują normalne elektryki. I wierz mi, ta cena nie bierze się bo tak sobie producent wymyślił. Realna wartość to granice tych 150, może 200-250. Cały rower jest wart tyle ile kosztuje JEDEN hamulec hydrauliczny w miarę dobrej jakości. 

Ok dzięki za trop, czyli tarczowki na tył zamontować to konieczność. Myślałem o takich połówkach krawężnika, te amortyzatory na pewno by trochę odbijały uderzenia przy tych 15-20 kmh tak myślę. Chciałbym jeździć po mieście dynamicznie po drodze i chodnikach. Nie przesdzajac, bo przy 30kmh pewnie mógłbym się zabić wjeżdżac w krawężnik, nie wiem sam. Mam taki budżet nazwijmy to studenckim, i stąd to zamieszanie. Zestaw też z Olx będę kombinował. Co do tych zestawów z allegro, to mało z nich ma przedni i tylni amortyzator, chciałem specjalnie pod taką jazdę mieć z przodu i z tyłu

Edytowane przez makaronsante
Zapomniałem dopisać pewnej rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...