Skocz do zawartości
Malinowy

[korba] Tiagra 4700 52x36 172,5 mm + suport

Rekomendowane odpowiedzi

Malinowy

do zamknięcia, sprzdane

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• pablot
      Przez pablot
      Witam
      Wszedłem w posiadanie Kony Rove Al w oryginalnym osprzęcie. Jak się okazało przednie przełożenie 34/50t jest dużo za twarde dla mnie. I tutaj moje pytanie, moglibyście polecić jakieś w miarę mało inwazyjnę rozwiązanie w rozsądnych pieniądzach? 
      Polecacie jakieś konkretne modele? Mam na myśli tutaj wymianę korby. Aktualnie jest FSA Tempo Compact 
      Tylne przełożenie 11/32t 8spd też troszkę słabo i tutaj też mam pytanie czy mogę wsadzić 8 biegową kasetę tylko bardziej miękką?
      Będzie to kompatybilne z klamkomanetkami Claris?
      I jeszcze pytanie jaki mostek polecacie żeby kierka była wyżej o jakieś 10cm?
      Rower mam na zasadzie wymiany więc nie zapłaciłem za niego ani grosza. Jestem zielony z takich tematów dlatego pytam.
    • mihau000
      Przez mihau000
      Jak w tytule, sprzedam korbę XT 770 z zębatkami 48-36-26, ramiona 170mm. Korbę kupiłem używaną (z tego co widać - niewiele). Kupiłem ją z zamiarem zrobienia napędu 1x... Niestety okazuje się (wbrew temu co jest w internetach), że korba ta w wersji z zębatką 48 ma dłuższą sztywną oś o jakieś 6mm. Także jeżeli ktoś potrzebuje porządnej korby z takimi zębatkami - zapraszam Suport do korby gratis (wymyłem łożyska i dałem nowy smar, wymieniłem też wszystkie oringi).
      Mogę rozważyć ewentualną zamianę na taki sam model w wersji 44-32-22 lub trzyrzędowego SLX (cena do dogadania). Chciałbym za nią 230zł, wysyłka w cenie.

• porywacz_zwlok
      Przez porywacz_zwlok
      Witam. Chciałbym się nauczyć się regulacji przedniej przerzutki w moim Serious Grafix, bo w ułożeniu na dużym blacie z przodu i najmniejszych z tyłu jak jest łańcuch, słyszę go jak ociera o łyżkę. O dziwo w konfiguracji małego blatu z przodu i na największym z tyłu też delikatnie łańcuch ociera. Wygląda to jakby za mały zakres poruszania się był przedniej łyżki. czy macie jakieś łopatologiczne poradniki, gdzie magę na temat regulacji poczytać? Mam nadzieję, że w zrozumiały sposób napisałem, o co mi biega.
    • szymku
      Przez szymku
      Cześć,
      Do sprzedania tylna przerzutka szosowa  Shimano Tiagra 4700 SS (nowa grupa), tylna
      Zdjęta z roweru o przebiegu ok. 550 km (powód: zamiana na większą kasetę i przerzutkę GS), więc przebieg znikomy. 100% sprawna
      cena 100 zł + KW/odbiór osobisty
      Szymon