Skocz do zawartości

[rower] Vitus Sentier 2018 m Hardtail Enduro, Trail, Ścieżkowiec


dembovy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, na sprzedaż prawie nowy Vitus Sentier, wielokrotnie nagradzany jako rower sezonu przez Bikeradar lub  MBR UK, (ocena 10/10)  dzięki fantastycznemu stosunkowi jakości do ceny oraz fenomenalnej geometrii progresywnej.

Cena 3499 zł

Idelany do trailowej jazdy nastawionej na przyjamność, genialne sprawdzają się opony w pośrednim plusowym rozmiarze 27,5 x 2,6. Maksimum komfortu minimalnym kosztem, ilość przyczepności oraz łatwość jazdy w grząskim terenie fenomenalna. Rower pełen nowych standardów, sztywne osie boost, opony w standardzie plus, krotki mostek, szeroka kiera, geometria progresywna.

Rower posiada gwarancję na 5 lat, mam wszystkie dokumenty.Rower sprzedaje bo udało mi się dostać mojego wymarzonego fulla a ponadto niebawem wyjeżdżam za granicę , nie mam jak zabrać ze sobą więcej rowerów niż jeden . Sprzedaję go całego tak jak widać na zdjęciach razem z pedałami platformowymi Dartmoora i koszykiem na bidon.

Rower prawie w fabrycznej specyfikacji ale są zmiany na lepszę, zamontowałem:

- lepsze hamulce shimano deore BR-M447 ( koszt minimum 400 zł ),są dużo lepsze od słabiutkich i prostych shimano normalnie montowanych w tym modelu.

- opony w standardzie tubeless ready, oklejone, zalane najlepszym mlekiem jak i zaworkami Stans Notubes.

- wykonany serwis zerowy amora, wyczyszczony, wyczyszczone gąpeczki kurzowe, nowy olej, smar - wszystko oryginanie rock shoxa.

 

Rower nie był szykowany ani umyty do sprzedaży. Zdjęcia przedstawia jego autentyczny stan podczas normalnego użytowania, w jednym miejscu rama jest mało estetycznie wykonana, niedomknięty spaw, widać to na zdjęciu ale nie jest to element osłabiający wytrzymałość ramy a jedynie estetyczny, jeżdżąc mam to miejsce zaklejone.

OGOLNIE STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY KOMPONENTÓW ROWERU JEST GENIALNY. ZA TĄ CENE NIE DOSTANIEMY INNEGO TAKIEGO ROWERU.

ROWERO UŻYWAŁEM może 3 miesiące.

 

Cena jaka mnie interesuje to 3499 zł

Cena nowego 1025 euro, co daje w przeliczeniu PAYPALem spokojnie 4500 zł bez kosztów dostawy.

Link do roweru oraz geometrii.: http://www.chainreactioncycles.com/pl/en/vitus-sentier-hardtail-bike-deore-1x10-2018/rp-prod159764

 

Rozmiar M.

Amortyzator: Forks: RockShox Recon RL, 140mm travel, Solo Air spring, Motion Control RL Damper,

External Rebound adjuster, 32mm Steel stanchions – Nickel coating, tapered aluminium steerer,

Boost 15x110mm axle, 42mm offset, Maxle Stealth

 

Napęd:

Korba: FSA Gamma Pro Mega Exo, 170mm, 32T, Boost

Wkład suportu: FSA Mega Exo (BSA), 73mm

Manetka: Shimano Deore SL-M6000 Rapid Fire Plus, I-Spec II, 10-Speed

Przerzutka: Shimano Deore RD-M6000 Shadow Plus

Kaseta: Shimano CS-HG500, 11T-42T, 10-Speed

Łańcuch: KMC X10EL, 10-Speed

 

Koła:

Obręcze: WTB STP i29 TCS, Tubeless Ready, 27.5"

Piasta przednia: Novatec D711SB-B15 - 6 Bolt, 110mm x 15mm

Piasta tylna: Novatec D462SB-SL-B12 - 6 Bolt, 148mm x 12mm

 

Opony:

przednia: Maxxis Minion DHF Maxx Terra, 3C/TR, 27.5” x 2.6”

tył: Maxxis Rekon Maxx Terra, 3C/TR, 27.5” x 2.6”

 

Inne:

Hamulce: deore BR-M447

Kierownica: Nukeproof Neutron, Double Butted Alloy, 25mm rise; 780mm wide (S/M) or 800mm wide (L/XL)

Stery: FSA Orbit 1.5 Zero Stack (No.57), 1.1/8” – 1.5”

Mostek: Vitus, 3D Forged 6061-T6 Aluminium, +/- 3° rise, 50mm extension

Siodełko: Nukeproof Neutron

Sztyca: Vitus Alloy 6061-T6

Zacisk Sztyct: Vitus QR

Waga: 12.5kg

 

Link do dokładnej geometrii, rozmiar M:

http://vitusbikes.com/products/sentier-2018/

 

W razie pytań proszę pisać bezpośrednio na maila dembovy@o2.pl

 

AUKCJA WYSTAWIONA Z ROWEREM JEST NA ALLEGRO:

https://allegro.pl/vitus-sentier-hardtail-enduro-trail-sciezkowiec-i7448712231.html

 

Pozdrawiam.

Michał.

IMG_20180709_201751.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...