Skocz do zawartości

[forum] Goście


Marix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

znam mało for gdzie goście moga pisać tematy/posty

 

obserwując co sie tutaj dzieje to większość pisze jako gośc przez pomylke/brak zalogowania.

 

Może dobrze by było wyłączyć opcje pisania przez gości?

 

Skłoniło by to prawdziwych gości do rejestracji i będzie nas więcej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś poruszał ten temat na forum. Są ludzie którzy przychodzą na forum tylko żeby o coś zapytać, dowiedzą się i więcej nie zagądają, a przez takie przymusowe rejestrowanie byłoby tylko przekłamanie w statystykach. Jeżeli jakiś gość napisze kilka postów i mu się spodoba to się sam zarejestruje chętnie :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest pełno użytkowników którzy nic nie piszą .Jesli koleś nie czuje potrzeby ,żeby sie rejstrować ,po co go "zmuszać".Będzie coś chciał sie zapytać ,i co........ i musi sie rejstrowac jak dla mnie takie rozwiązanie to QPA.Wkurza mnie to jak ide na jakieś forum np sprzęt rtv i chce wiedzieć jedną rzecz i całe ta ceremonia z rejstracją .Mi się to niepodoba.Takie moje zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

a jest wielu którzy sie rejetrują i nawet tego jednego nie walną - powinno sie takich usuwać np w diablo jak sie gra on-line na battle-net to musisz w ciagu 14 dni pograć swoją postacią min 2 godziny za 1 razem potem jest ona "zakorzeniona" chyba na 90 dni i znowu jak przestaniesz nią grać to zostanie skasowana :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja mam skromne 2.55 posta dziennie no ale ja mam jeszcze oprocz forum jakies zycie prywatne :roll: :D :lol:

 

mysle ze powinna zostac mozliwosc pisania na forum przez osoby niezarejestrowane, mnie tez wkurza jak na jakims forum chce o cos tylko zapytac a tu trzeba wypełniac 3 ekranowy formularz rejestracyjny włącznie z podaniem swojej orientacji seksualnej, rozmiaru kołnierzyka i ulubionego dania zaczynającego sie na litere K :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można by ewentualnie zrobić przymusowe rejestrowanie, ale trzeba napisać np w ciągu tygodnia min.5 postów itd. ale z tym by było sporo roboty wiec po co kombinować skoro jest dobrze  .
Święta prawda -jest dobrze :D
I pisze wiecej od ciebie Bizon  ty masz 13.57 postów dziennie, a Marix 15.70 postów dziennie, za jakies 9 miesiecy cie dogoni z takim tepem

A nich pisze po to jest forum ,żeby rozmawiać przekazywać informacje pomagać sobie :D Nikt mu tego nie może zabronić :) Jakby nie było po to jest to forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok icon_biggrin.gif ale i tak jestem pełen podziwu... ja bym nie wyrobił, tym bardziej że mam nieźle w szkole nawalone... 005.gif

 

Moze on do szkoly nie chodzi :wink: :grin: :lol:

 

chodze chodze i to nie najgorzej mi idzie, ale komp to pierwszy priorytet w zimie, a na szkole zostawiam zaleznie 0 - pół godziny czasu dziennie, wiec czasu na kompa mam duzo, wyskocze na godzinke na silke a i tak mi zostaje z 7 godzin na kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

co wy tak z tą ilościa postów, jednego dnia jest o czym pisac innego nie, czasami poprostu nie ma czasu na siedzenie na forum- przecie trzeba jeździć tez, a niektórzy prócz jazdy mają dodatkowe zajęcia jak praca czy szkoła sprzątniecie haty itp itd :D a stukanie postów dla postów tylko po to aby licznik chodził pod avatarem dla mnie mija sie z celem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...