Skocz do zawartości

[Kierownica] Która wybrać


Thomass13

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, skom25 napisał:

Gięta kierownica z takim mostkiem spowoduje że pozycja bardzo mocno się wyprostuje.

Dlaczego nie kupiłeś mostka 31,8? Kierownic pod ten standard jest znacznie więcej.

Jeszcze z ta decyzją kupna kierownicy czekam. Znalazłem jeszcze taka na allegro najdłuższa jaka jest mozliwa do kupna to 640 mm 

https://allegro.pl/kierownica-accent-basic-prosta-640-mm-25-4-mm-zg-i7435231943.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup giętą i odwróć mostek. Niestety tak jak widzisz, takie są efekty kupowania "na raty" części które są ze sobą powiązane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie tak jest jak sie cos na raty kupuje. Przemyslę zakup miedzy prosta a gietą kierownicą. Podjade do sklepu sprawdzę siadajac na rower jak wygląda  kierownica z wygięciem. Wtedy zadecyduję co zrobić. Ewentualnie kupie prosta 640 mm co linkowałem wyżej. Nie kosztuja majatku. Oglądnałem film odnośnie kierownic i lepiej szersza nawet ekstremalnie a ewentualnie potem skracać. 

Odwarcajac mostek to napis zoom bedzie do góry nogami nie wiem czy tak robic na 2 razy to bedzie mi sie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup tego Accenta, w wersji 25,4 jest w miarę lekka bo waży chyba około 220g.

Swoją drogą, ile Ty masz rowerów? Bo coraz widzę że coś kupujesz, coś kombinujesz i dużo z tego nie wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, skom25 napisał:

Kup tego Accenta, w wersji 25,4 jest w miarę lekka bo waży chyba około 220g.

Swoją drogą, ile Ty masz rowerów? Bo coraz widzę że coś kupujesz, coś kombinujesz i dużo z tego nie wynika.

Nie tylko dla siebie kupuje różne rzeczy. Poprawiam też niektóre aby znaleźć złoty środek do swojego roweru. Nie chcę nowego tematu zakładać i jeszcze zapytam czym się różni przymiar do łańcucha za 7,60 na allegro od takiego w sklepie za 50 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Thomass13 napisał:

Mialem okazje zobaczyc wczoraj jak wyglada kierownica wygięta i do górskiego roweru odpada tylko i wyłacznie prosta. 

Przeginasz :) - pewnie sobie jeszcze  nie wyobrażasz jak różnie mogą być gięte kierownice ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo59 napisał:

Przeginasz :) - pewnie sobie jeszcze  nie wyobrażasz jak różnie mogą być gięte kierownice ...

Ogolnie miałem naoczny widok jak to wyglada poprostu nie chce takiej kierownicy. Miał tutaj jeden racje co pisał że kierownica wygieta i mostek z wzniosem 10 stopni to niezbyt dobre połaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo59 napisał:

nie chcę tu otwierać "puszki z Pandorą", ale zainwestuj  w wyraźnie i trwale oznakowaną zwykłą linijkę (zwaną czasem przymiarem liniowym) :):)

No dobra ale jak tym mierzyć czy łańcuch faktycznie wyciagnięty? Tutaj zahaczasz o łańcuch albo wpanie miedzy ogniwa albo nie i wiadomo wszystko. I czym sie rózni taki praymiar? Tutaj linkowałem to ma 0,75 i 1,0 a w sklepie rowerowym 0,75 oraz 0,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...