Skocz do zawartości

[Rama] malowanie na pomalowane ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jestem nowym posiadaczem roweru O1 KODE : https://7anna.pl/product-pol-11222-Rower-Octane-One-2019-Kode-28.html i zastanawiam się czy jest możliwość aby namalować na ramie tego typu wzorki zaznaczone czerwonym okręgiem :


41950349_Serious_Grafix_Pro_black-sunrise500x500.jpg.b35d5ab3339ad61f6b366316f43e04ce.jpg

Moja rama jest oczywiście nowiutka i pomalowana stąd mam pytanie jak najlepiej zrobić tego typu wzór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do pierwszej lepszej drukarni z Allegro, która drukuje na folii i wycina je. Mają folie w paletach kolorów RAL, ta samochodowa jest specjalna i 2x droższa ale lepsza tylko pod wględem kładzenia na nierówności, natomiast każda z tych folii blaknie po 2-3 latach jeżeli nie ma na niej laminatu.

Ewentualnie jak jesteś z dużego miasta to podejdź do większej drukarni wielkoformatowej - bez problemu dadzą Ci paski ze scinek. Opcja lepsza to Agencja Reklamy i zadrukują lub z 3 kolorów zrobią i nałożą. Koszt nie powinien być większy niż 30 zł / m2 folii i 30 zł za naklejenie 1m2. 

Kolorowa guma w spray-u, na Alledorogo jest - tyle, że to nietrwałe, można po jakimś czasie sciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metr 2 dobrej folii w cenach od dystrybutora to koszty 5-8 zł ( Oracal, Avery ). Sprzedają z reguły w cenie 25-30 zł ( to dobra, średnia cena, więcej bym nie zapłacił ) z cięciem na wymiar, klejenie 30 zł ... Za paski jak na przykładowym zdjęciu to koszt pewnie z 50-60 zł, z laminatem 80-100 zł. Więcej jak ktoś policzy to po protu zdziera. Aha, licz się z tym, że to folia, zadrapie się, a po 3 latach bez laminatu straci na kolorze ( z laminatem niewiele dłużej, myślę, że do 5 lat wytrzyma ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...