Skocz do zawartości

[Kierownica] alu do MTB


firefoks

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, rzezniol napisał:

czy "wyzywanie" kogoś od prosów z problemem na zwieraczu ?

Ja się poczułem urażony :( Umiem już odróżnić swój rower od miejskiego mojej mamy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, michalr75 napisał:

W sumie to i jedno i drugie ;) kazdy ma tam jakies swoje argumenty przy tego typu zakupach i nalezy imho to uszanowac. 

Zauważ że to już kolejny temat w którym użytkownik o loginie zaczynającym się na literkę "B" zaczyna rzucać jakieś głupie teksty. Nie po raz pierwszy już to widzę i za każdym razem kończy się to tak samo. 

Przeczytałem wątek jeszcze raz. Oprócz lekkiego offtopu związanego z maratonem, wszystko do momentu jego wypowiedzi było w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, ale nie chcę się czepiać pojedyńczych osób, dlatego odnoszę się do calokształtu. Ogólnie wszelki trolling jest dobrą pożywką dla tych mniej uprzykrzających i wystarczy że jeden zacznie to reszta też wychodzi ze swoich norek i zatruwa życie tym co chcą merytorycznie pogadać. Ale wyobrażam sobie że ci co negują np rozwodzenie się nad kierownicami czy innymi komponentami mają rowery z supermarketów, byle miał dwa koła i korbę z pedałami oraz łańcuch, żeby można było tym w ogóle pojechać, a terminy typu 'dostosowanie roweru do swoich potrzeb' są dla nich obce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, skom25 napisał:

Zauważ że to już kolejny temat w którym użytkownik o loginie zaczynającym się na literkę "B" zaczyna rzucać jakieś głupie teksty. ...

 

3 minuty temu, michalr75 napisał:

Zauważyłem, ale nie chcę się czepiać pojedyńczych osób...

Do płokułatury napiszcie, tylko wcześniej ten co niewinny niech rzuci kamień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flame On ma 710, więc podejrzewam że te 10mm da się przeżyć :) W Flame On podobała się się jeszcze jedna rzecz, chociaż nie do końca wiem jak to wytłumaczyć. Koryak jest płaski w "górnej" części, FlameOn w "dolnej" co jeszcze trochę obniżało sylwetkę.

Dla potomnych, to w podobnej wadze jest jeszcze kierownica Aerozine. Tyle że jest sporo droższa + ma dość "pstrokate" malowanie. Podejrzewam że fajnie by wyglądała z mostkiem z tej samej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...