Skocz do zawartości

[do 1500 zł] wygodny rower damski


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

szukam wygodnego roweru damskiego do codziennej jazdy do pracy. Moja trasa to głównie asfalt, ale też nierówny chodnik i piaskowa droga. Dystans to niecałe 6 km. Zależy mi, żeby nie był zbyt ciężki, miał wygodne siodełko, przerzutki. Mój wzrost to 175 cm :)

Rower do 1500 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wygodny, bo ostatnio na rowerze jeździłam kupę czasu temu ;) siodło wygodne, czyli miękkie, nie twarde ;) myślałam chyba o czymś bardziej miejskim, ale ciężar takiego roweru mnie trochę dobija. 

Po prostu, żebym przy średniej kondycji fizycznej, szybko nie odpadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siodło to,  jakby co, da się wymienić :) a miękkie nie musi się równać wygodne (zwłaszcza jak dystans rośnie).

Alternatywą są crossowe, ale na nich się siedzi bardziej pochylonym ( i tu wchodzi właśnie ta "wygoda" )  i konieczność dołożenia błotników co najmniej (a może i bagażnika).

Jeśli ma być lekki, to dobrze by zrezygnować z przedniego "amortyzatora" ,  ale sztywny widelec + przyzwoity napęd = biały kruk na naszym rynku

Możesz spróbować dogadać się żeby ci wymienili w spartacus premier 3.0 widelec na sztywny - może się uda ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...