Skocz do zawartości
  • 0

Rower górski 29er do 5000 PLN


Gość Michał

Pytanie

Gość Michał

Witam wszystkich, 
Mój rower kros lvl A2 niestety ale po 6 latach intensywnej jazdy pękła rama i w ramach rekompensaty postanowiłem zakup calkiem nowego roweru. Mam kilka propozycji poproszę o pomoc i kilka opini na temat tego egzemplarza http://allegro.pl/rower-cube-reaction-pro-29-2018-19-green-slask-i7066079230.html?fromVariant=7066071858#thumb/2
albo czy jest sens doplacac do tego http://allegro.pl/kross-level-b10-s-carbon-deore-xt-29-fox-20-i6861249340.html?utm_source=facebook&utm_medium=cpc&utm_term=ROIHUNTER&utm_campaign=RH_DPA_Sport_Rowery_desktop--NFd_Rowery_ViewContent+1d%2C+excl.+Purchase7d&utm_content=at1!15065363&utm_id=at1!15065363
Rower chcialbym zamówic juz dzis także prosze o szybka pomoc i jesli macie lepsze propozycje do 5k wezme je pod uwage 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

 

43 minuty temu, gocu napisał:

A czy on chciał fulla?

2 godziny temu, Gość Michał napisał:

jesli macie lepsze propozycje do 5k wezme je pod uwage  

Pewnie nie, ale...może by zechciał?

45 minut temu, gocu napisał:

W dodatku ten rower jest niedostepny. 

 
 
No to Dec daje ciała....., chwlą się jak mogą a potem co? stwierdzają że jedna za mały zysk i nie produkuja... żenada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Fulla nie potrzebuje, potrzebuje dobrego hardtaila. A co powiedzie o tym cube co wyslalem wczesniej jest wart swojej ceny? Bo szczerze nigdy nie bralem pod uwage  B'TWIN a moze powinienem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bym się nie zastanawiał, to już nie te czasy kiedy rowery Cube były konkurencyjne cenowo. No pierwsza rzecz  z brzegu - gdzie Recon Silver (kloc powyżej 2kg), a gdzie leciutka Reba?!  Do tego 2kg różnicy w wadze roweru to kosmos... Uzbierało się pewnie z wagi amora, opon, wywaleniu przedniej przerzutki...

A jeśli zależy ci na napisie na ramie to nie sądzę żeby napis "Cube" miał o wiele wyższy współczynnik lansu niż "Rockrider" ;)

Byle ci rozmiar tego Rockridera pasował - one się pojawiają co jakiś czas w różnych rozmiarach, najlepiej kliknąć tam "powiadom mnie o dostępności".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Po kilku dniach oczekiwania na rower sprzedawca wysłał wiadomość, że poprostu nie ma tego roweru w krossie też nie mają go już na stanie. Ma ktoś może jakiś kontakt bądź sklep gdzie mają akurat rozmiar L? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...