Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• matic123
      Przez matic123
      Witam. Wymieniłem u siebie w rowerze przednią korbę, łańcuch (connex 808) oraz kasete na SHIMANO Alivio CS-HG51. Mam problem z przeskakującym łańcuchem TYLKO na 8 biegu z tyłu. 
      Wygląda to tak jakby przerzutka chciała wrzucić 7 bieg ale zrezygnowała. Nie umiem tego inaczej opisać. Czy możliwe jest zużycie kółek w przerzutce? Jest to acera RD m360. Przerzutka jest ustawiona dobrze. Wszystkie biegi się zmieniają i łańcuch jest w jednej linii z zębatkami na kasecie.. Proszę o pomoc :C
      Dodam że kółka w przerzutce były nasmarowane i wyczyszczone. Ruszają się one na prawo i lewo. Koło jest delikatnie krzywe ale przed wymianą łańcucha (Bo najpierw wymieniłem korbe i łańcuch a dzisiaj kasete) nie działo się to na  starym łańcuchu chyba shimano cn hg40

• matic123
      Przez matic123
      Ostatnio zmieniłem łańcuch na connex 808 i mam problem z przeskakiwaniem łańcucha na 8 biegu z tyłu.  Myślę że nowy łańcuch nie dogaduje się ze starą kasetą. I tu jest pytanie czy zmiana kasety na alivio cs HG 51 rozwiąże problem. 
    • sCzun
      Przez sCzun
      Siema czy ta kaseta:
      https://bjsport.pl/pl/p/KASETA-SHIMANO-CS-HG31-8-RZEDOW-11-32T-ALTUS/2193
      Będzie pasowała do piasty - Novatec D042SB?
    • matic123
      Przez matic123
      Witam. Chciałbym wymienić moją korbę (Shimano  Tourney FC-TY301), która działa z 8 rzędową kasetą
       Shimano Acera CS-HG41, mocowanie na kwadrat, z łańcuchem shimano CN-HG40. Chciałbym zapytać czy 8 rzędowa kaseta będzie współpracować z tą korbą HT2: Shimano Alivio FC-M4050 która według specyfikacji wpsółpracuje z 9 rzędowymi kasetami. Czy nie będzie problemu po zakupie takiej korby? Możecie mi polecić jakąś inną korbę HT2 np tą: Shimano Acera FC-MT300? 
      Pozdrawiam!

• WiechuuS
      Przez WiechuuS
      Witam,
      Posiadam rower Kross Hexagon X1 https://www.kross.pl/pl/mtb-26/hexagon-x1
      Przerzutki 3x7.
      Nadszedł czas na wymianę suportu i korby ( stary zaczął trzaskać przy pedałowaniu), jednak nie wiem jaki będzie odpowiedni. Nie chciałbym wydawać dużo kasy, lecz wolałbym, żeby nie było to najtańsze rozwiązanie. Zdjęcie modelu starego suportu w załączniku. Niestety nie mam miarki, aby dokładnie zmierzyć.
      Moglibyście podesłać jakieś propozycje, aby oba elementy były do siebie spasowane. Czy podczas ich wymiany trzeba też zając się czymś innym?