Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• vin324pl
      Przez vin324pl
      Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, od jakiegoś czasu podczas jazdy na moim rowerze dokuczały mi trzaski pochodzące gdzieś z okolicy suportu/ korby /wahacza ciężko powiedzieć , prawdopodobnie winowajcą jest już sfatygowane terenem łożysko ramy ( to pod rurą podsiodłową ) rower to już wiekowa konstrukcja full ( trek liquid ). niestety żeby dostać się do łożyska trzeba wycofać cały dolny trójkąt (wahacz?) gdzie mocowane jest tylne koło. Całość trzyma w kupie sprasowany w ramię tylnego trójkąta aluminiowy element który pewnie trzeba jakoś wybić teraz pytanie jak  to zrobić ?
      Wrzucam fotki z opisem żeby łatwiej było się zorientować .

• Seyu
      Przez Seyu
      Cześć
      Posiadam rower Trek Marlin 5 z 2019 roku. Obecnie mam napęd 3x7 i przerzutkę Tourney. Chciałbym zmienić kasetę na Shimano Deore 10 rzędowa i przerzutkę na Shimano Zee oraz manetkę na Deore. Pytanie czy mogę mieć napęd 3x10. Czy wymiana kasety jest możliwa przy tym rowerze?
    • giant96
      Przez giant96
      Witam. Proszę o poradę na co wymienić obecną zużytą kasetę SHIMANO ALTUS CS-HG30-8 ? Szukam czegoś taniego gdyż jeżdżę tym rowerem sporadycznie.
      Mam korbe Shimano FC-TY301 170 mm 42x34x24 i łańcuch Shimano CN-HG40.

Z góry dzięki 
      Rower: Giant Boulder
    • magnum146
      Przez magnum146
      Hey, wsiadłem na rower po zimie i okazało się, że mój napęd ma problem. Przerzutki są sprawne, aczkolwiek łańcuch raz zabiera kasetę, raz nie. Jest to niebezpieczne, ponieważ często przy zmianie tempa jazdy nie jestem w stanie wychwycić momentu, w którym kaseta zapracuje tak jak powinna.
      Jaka może być przyczyna i jak sobie z tym poradzić?

(dla Kobiet wszystkiego najlepszego!)
    • Exon15
      Przez Exon15
      Cześć, planuje do mojego roweru włożyć napęd 1x10, i zastanawiam się, jaką zębatke z przodu dać, i jaką kasetę z tyłu, myślałem nad 34t z przodu i 11-36 z tyłu, co sądzicie? Może jednak z tyłu 11-25?
      Wiem, że napęd zależy od stylu jazdy, wiec tak: 70% ulica, jakieś whellie, stoppie, manual, a 30% jakieś dropy, hopy lekkie, jakieś schody też często jeżdżę.