Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Exon15
      Przez Exon15
      Cześc.
      Planuje do mojego roweru dać napęd 1x10, plan mam taki:
      Manetka - SHIMANO ZEE SL-M640
      Korba - SHIMANO A ZEE FC-M640 36T 170mm
      Przerzutka - Shimano ZEE RD-M640 FR 10sp Shadow+
      Kaseta - Shimano Deore CS-HG50 11-36T 10rz.
      Łańcuch - Shimano Deore CN-HG54 116 ogniw 10rz
      Co sądzicie o takim napędzie? Czy to będzie działać? I jeszcze jedno pytanie, czy będzie mi potrzebny napinacz?
    • rr520up
      Przez rr520up
      Witam 
      Czy jeśli mam bębenek piasty z 8 rzędowa kaseta to mogę zmienić Na 9 rzędów kasetę? 
    • G3orG3
      Przez G3orG3
      siemanko ludziki, mam MTB niejaki RockRider8 29, po 4 latach potrzeba wszystko wymienić. Kocham go ale trzeba postanowiłem zainwestować mam Deore ale chce SLX plus hamulce ( 160 na 203) bo oryginalne to najsłabszy punkt roweru. Wszystko pokaże na fotach. Prośba o ocenę i doradzenie plus pomoc w doborze linek do hamulców i przerzutek , bo podoba mi się Jagwire Elite Mountain ale top 600 zeta.
      Pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku.

• Januszek09
      Przez Januszek09
      mam pytanie czy w rowerze btwin rockrider 540s zmieściłby się amortyzator dwupółkowy np.marzocchi bomber junior T?
      rower: https://www.decathlon.pl/rower-mtb-rockrider-540s-275-id_8379042.html
      Proszę o odpowiedź!
    • aizbaM
      Przez aizbaM
      Witam.
      Mam do sprzedania nowy napęd Sram NX Eagle.
      W skład zestawu wchodzą:
      - przerzutka
      - manetka
      - kaseta
      - łańcuch
      Więcej szczegółów wraz ze zdjęciami: https://www.olx.pl/oferta/sram-nx-eagle-12-1x12-przerzutka-manetka-kaseta-lancuch-nowy-naped-CID767-IDwyPs3.html
      Cena 960 zł.
      Wystawiam fakturę VAT.
      Wysyłka:
      - paczkomat 11 zł
      - kurier 12 zł
      - kurier za pobraniem 15 zł