Skocz do zawartości

[Cały napęd] Rockrider 520 - jak to ze sobą połączyć?


EhnatoX

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałbym wymienić cały napęd w tym rowerze. Budżet od 500 do 1000 złotych i tu moje pytanie jaka grupa Shimano byłaby najlepsza do jazdy spokojniejszej z uwagą na drobne szaleństwa w terenie od czasu do czasu.? Czy SLX byłby dobry? Czy to może przerost formy nad treścią? 

Chciałbym raczej napęd 2x10 bo trzeciego blatu nie używam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzutki przednie aktualnie chyba wszystkie są produkowane jako uniwersalne z możliwością ciągu z góry i dołu "dual pull".
Należy się zainteresować czy ma to być top czy down swing czyli miejsce ułożenia obejmy.
Down swing czasem koliduje z mocowaniem bidony, top swing miewa problemy w ramach z zawieszeniem.

A jaka grupa ... będzie drożej ale idź w SRAMa  :D 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2018 o 14:04, rzezniol napisał:

Przerzutki przednie aktualnie chyba wszystkie są produkowane jako uniwersalne z możliwością ciągu z góry i dołu "dual pull".
Należy się zainteresować czy ma to być top czy down swing czyli miejsce ułożenia obejmy.
Down swing czasem koliduje z mocowaniem bidony, top swing miewa problemy w ramach z zawieszeniem.

A jaka grupa ... będzie drożej ale idź w SRAMa  :D 

Pozdrawiam 

 

O SRAMie też myślałem, bo podoba mi się praca przerzutki tzn. szybka i jakaś taka surowa, sportowa, no zupełnie inaczej niż w Shimano. Ale znowu słyszałem, że są mniej trwałe kasety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...