Skocz do zawartości

lancuch przeskakuje


Rejchu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

pewnie juz byl nie jeden taki temat ale sprobuje. 

Ostatnio robilem przeglad i naprawialem kilka rzeczy w mojej Meridzie Striker Crossway Hybrid. A to wymienilem korbe, wyregulowalem przerzutki, wymienilem lancuch. I zaczely sie problemy, czesto po mocniejszym nacisnieciu na pedal przeskakuje lancuch. Nie przeskakuje z miedzy przerzutkami ale jakby omyka i pedal leci troche do przodu wtedy. 

Czy musze jeszcze wymienic kasete/wolnobieg ? przeskakuje jakby na wszystkich, na nizszych i wyzszych przerzutkach. Czy musze wymienic przod i tyl czy moze zaczac najpeirw od tylu zeby ewetualnie nie wymieniac czegos czego nie musze i nie pakowac sie w koszty. 

dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Rejchu napisał:

na nizszych i wyzszych przerzutkach

Przerzutka jest jedna z tyłu.

Teraz, Rejchu napisał:

A to wymienilem korbe

 

Teraz, Rejchu napisał:

Czy musze wymienic przod i tyl czy moze zaczac najpeirw od tylu zeby ewetualnie nie wymieniac czegos czego nie musze i nie pakowac sie w koszty.

No to wymieniałeś korbę czy nie? Wymień kasetę, blaty z przodu wytrzymują dużo dłużej.

Aha, temat za sekundę poleci do śmietnika bo brakuje nawiasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi z tymi nawiasami. jestem nowy tutaj i widocznie nie przeczytalem "regulaminu".  Korbe wymienilem. 

Dzieki, fotki wrzuce. Czytalem gdzies ze jak naped juz ma swoje lata i wymienia sie lancuch to nalezy tez wymienic kasete bo lancuch moze sie "nie przyjac".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...