Skocz do zawartości

[Koło Kolarzówka tylne] Pomoc w doborze koła


duszek91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem 2dni temu swój pierwszy rower kolarzowy (używany), [wcześniej tylko miałem jakiegoś górala jeszcze z komunii który jeździł to jeździł i nigdy przy nim nic nie było robione] niestety przy przewozie tylne koło uległo uszkodzeniu i potrzebował bym kupić jakieś na wymianę. Wiem że koła mają 28" i mają 9 rzędów przerzutek tylko nie mam bladego pojęcia na co mam zwrócić uwagę przy wyborze koła / kół  załączam zdjęcie roweru (nie wiem czy to będzie pomocne) 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało temu kołu, może wcale nie trzeba go zmieniać?  Jeśli chodzi o kompatybilność kół szosowych ważne jest przede wszystkim to, żeby bębenek pasował do kasety, campagnolo nie pasuje tu do shimano/srama. 

Przy okazji: ustaw prawidłowo kierownicę, tak żebyś mógł wygodnie położyć ręce na górze klamkomanetek, cześć kierownicy między gięciem a ich mocawaniem powinan byc prawie płasko. To jest dobra dla ciebie wysokość siodełka? Jeśli tak to ta rama jest zdecydowanie za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...