Skocz do zawartości
Eninz

[Pomoc w doborze ramy] Potrzebuje pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Eninz
Napisano (edytowane)

Witam planuje złożyć za nie długo rower na części czyli że w tym miesiącu kupie rame i amortyzator a w następnym cos innego powiedzmy ze amortyzator mam juz zaklepany "sr suntour epicon 120mm qr15" lub "sr suntour raidon" lecz mam problem aby dobrać ramę głównie miasto wycieczki czasami lasy schody cena okolo 300/350 zł używane oczywiście.

Edytowane przez Eninz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Łukasz
      Przez Gość Łukasz
      Witam!
      Jakiś czas temu zakupiłem rower Kross Level 2.0 w rozmiarze 19" lecz okazało się że to jednak jest nie to.
      Zdecydowałem się wymienić ramę na taką na której przyjmę zdecydowanie bardziej "sportową " pozycje.
      Czy możecie coś polecić w kwocie tak do 1000pln?
    • RaficzekKD
      Przez RaficzekKD
      Siema 
      Chciałbym złożyć rower. Nie znam się na tym więc liczę na waszą pomoc. Chciałbym podobny rower do tego kolegi : 
      Wiem , że macie lepsze zajęcia niż pomaganie przypadkowemu gościowi z forum ale mam nadzieję , że jak ktoś znajdzie czas pomoże mi w tym 
      Pozdrawiam
    • Jakar111
      Przez Jakar111
      Witam, piszę z prośbą pomocy w zbiórce na nowy rower downhillowy. Otóż biorę udział w zawodach , po ostatnich niestety mój rower został całkiem zniszczony. Więc proszę was o pomoc w sposób wpłacenie nawet nie wielkiej kwoty.
      https://zrzutka.pl/r4yxwu
    • Kuba311
      Przez Kuba311
      Witam mam okazje kupić ramą tak jak w tytule rama ns bikes surge 2008 rozmiar M za 550 zł ze sterami , suportem i hakiem i moje pierwsze pytanie to Czy cena za 10 letnią STALOWĄ ramę jest odpowiednia? bo szczerze mówiąc trudno mi się teraz zoriętować czy ta cena jest odpowiednia czy nie bo mało jest tych ram :/
      a drugie pytanie to Jak jest z główką tej ramy czytałem że ma 1,5" czyli jeśli mam amortyzator z rurą sterową 1 1/8 to musze jakieś stery redukcyjne dać?
      Z góry Dziękuje za odpowiedzi  
    • plzgoslow
      Przez plzgoslow
      Witam. W okolicach świąt mam zamiar kupić jakąś ramcię to streetu i okazyjnego dirtu.
      Budżet to 350-400zł
      Może być jak najbardziej używana
      Wolałbym stalową, ma być pod singlespeeda i być pod koła 26"
      Mam 176cm wzrostu i ważę niecałe 60kg
      Pozdrawiam!