Skocz do zawartości

[trasy, śledzenie] ja na bike a ktos w domu przy PC


Janu_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Zwyczajnie telefon z androidem można tak śledzić, o ile nie wyłączyłeś fabrycznie tych opcji to pewnie już jest aktywne, tylko musisz na stronę śledzenia wejść, albo z twojego konta google, albo ustawić widoczność na publicznie czy konkretnych osób (tak nie wiem czy się da)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@car13many - najprościej jak się da ( bez smsów, bez kont google i logowań ) dla osoby śledzącej ponieważ osoba ta jest starsza i posiada umiejetność włączenia tabletu, wpisania hasła w wyszukiwarkę google i poczytania o tym co ją interesuje. Cokowliek więcej to juz misja niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 32 zł za Locus PRO i spinam go z gpsies i ktokolwiek bez logowania na gpsies z zapisanego w ulubionych linku widzi mnie ?

Chłopaki, chodzi o maks prostoty dla osoby oblądającej. Żadne logowania na stronach, żadne zjeżdżanie na stronach bo ta osoba sobie z tym może nie poradzić. Chodzi  o to aby zostawić na przeglądarce nawet jako startową daną stronę i po włączeniu przeglądarki wiadomo gdzie jest domownik co wyszedł na rower.

 

Dzięki za wszelkie sugestie wyżej jutro posprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

@Janu_sz Ja polecam run-log.com. Biegałem na tym ale można zmienić na rower. W telefonie udostępniasz ślad na żywo. Na komputerze na swoim koncie szukasz siebie (zapisujesz stronę do ulubionych ulubionych, robisz skrót na pulpicie, ustawiasz jako startową - jak chcesz) i druga osoba na Twoim koncie lub na jakimś innym widzi Ciebie na żywo. Jeśli jesteś w zasięgu Internetu - dokładność jest duża. Jeśli sam GPS - dokładność spora choć zdarzają się zawiechy. Odczyt live druga osoba widzi na google maps. Przetestuj.
No i za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...