Skocz do zawartości

[trasy, śledzenie] ja na bike a ktos w domu przy PC


Janu_sz

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej: jak nie masz internetu- telefon wie gdzie jest, ale ktoś z zewnątrz nie wie gdzie jest telefon. Temat jest o kimś z zewnątrz śledzącym pozycje telefonu. 

Jeśli jeździsz w miejscach gdzie nie ma nawet zasięgu GPRS (powinno starczyć do lokalizacji, tylko "ping" byłby wysyłany mniej często niż przy 3g/lte) to tylko lokalizator satelitarny by pomógł, ale one są raczej za drogie na takie "zabawy" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, piciu256 napisał:

Inaczej: jak nie masz internetu- telefon wie gdzie jest, ale ktoś z zewnątrz nie wie gdzie jest telefon.

Wie ktoś z zewnątrz gdzie jest telefon, wystarczy że smartfon ma lokalizację on, a osoba chcąca namierzyć ma link: https://www.google.com/android/find?hl=pl&u=0 oraz login i password. Odnoszę wrażenie, że nie znasz tematu śledzenia smartfona z androidem a zabierasz głos.

9 minut temu, PiotrKaaaaaaaaaaa napisał:

Za brak poczucia humoru też powinien być ban ;)

Nie gniewaj się, ale poczytałem trochę Twoich oftopów i mam dość czytania Cię. Ban i ignor perma masz u mnie, nie sil się na pisanie do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten telefon wysyła swoje dane lokalizacyjne na serwer Google'a? Telepatycznie? Proszę cię zastanów się, a jak nie potrafisz sobie tego wytłumaczyć to wyłącz w tym telefonie wszelkie połączenia poza GPS (sieć może być, tylko dane mobilne i WiFi muszą być off) i wtedy spróbuj namierzyć ten twój telefon bez internetu... Założę się o tira piwa że nie pokaże nic poza "ostatnia znaną pozycją" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...