Skocz do zawartości

[częsci] manetki sora 2x9, korba 42,przerzutka sora przód


mambaout

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

1.manetki Sora 3500 na prostą kierownicę używane przez 12 miesięcy przebieg około 6-7k km.W pełni sprawne, bez linek.Cena 90 zł komplet

2.manetka altus prawa pod x9 - przebieg jakieś 1-1,2k km w pełni sprawna 20 zł

3.Korba na kwadrat Prowheel Pro 42 175mm zdjęta z roweru romet mistral urban.1x zebatka 42.Ramiona trochę poobijane, wycięta plastikowa ochronka.Waga 669g.Przebieg 1-1,2k więc spokojnie można jeszcze pojeździć. Sprzedaję bez suportu.Cena 20zł 

4.Przerzutka przednia Sora 3500(dwurzędowa) na obejmę, to jest ta wersja na węższą rurkę bez redukcji (na pewno nie 34,9).Kupiona rok temu jako zdjęta z nowego roweru i nigdy u mnie nie zamontowana bo własnie na rozmiar obejmy nie zwróciłem uwagi.Cena 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bump nowe ceny:)

 

1.manetki Sora 3500 na prostą kierownicę używane przez 12 miesięcy przebieg około 6-7k km.W pełni sprawne, bez linek.Cena 90 zł komplet  cena 60 zł komplet

2.manetka altus prawa pod x9 - przebieg jakieś 1-1,2k km w pełni sprawna 20 zł cena 15 zł

3.Korba na kwadrat Prowheel Pro 42 175mm zdjęta z roweru romet mistral urban.1x zebatka 42.Ramiona trochę poobijane, wycięta plastikowa ochronka.Waga 669g.Przebieg 1-1,2k więc spokojnie można jeszcze pojeździć. Sprzedaję bez suportu.Cena 20zł  cena15 zł

4.Przerzutka przednia Sora 3500(dwurzędowa) na obejmę, to jest ta wersja na węższą rurkę bez redukcji (na pewno nie 34,9).Kupiona rok temu jako zdjęta z nowego roweru i nigdy u mnie nie zamontowana bo własnie na rozmiar obejmy nie zwróciłem uwagi.Cena 30zł cena 25 zł

 

Odbiór osobisty w trójmieście lub wysyłka (cena zależna od wybranej formy wysyłki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...