Skocz do zawartości

[do 2000zł] rower uniwersalny dla wysokiego


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam nowego roweru, aby zacząć znowu jeździć po dłuższej przerwie. Rower będzie używany na drogach nieutwardzonych oraz na utwardzonych drogach rowerowych. Powiem, że na rowerach nie znam się wcale. Jestem dość wysoki, mam 194 cm wzrostu i mniej niż 90 kg wagi plus dość długie nogi. Jeżeli znajdzie się coś tańszego niż 1500-2000 nie mam nic przeciwko wydania mniej :-). Jeżeli ma to jakiś wpływ na cenę, to mogę rower kupić w Berlinie, bo jestem tu na delegacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udałem się do Decathonlu, niestety pomocy sprzedawcy nie uświadczyłem. Przejechłem się B Twinem 520 w rozmiarze XL i nie wiem czy nie jest za małych i trochę zastawia mnie ta lekko pochylona pozycja. Czy rower MTB do miasta i w lżejszy teren to dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się wybrać do normalnego sklepu i z tego wszystkie najwygodniej mi się jeździło na rowerze trekkingowym, na crossie podobnie pochylona pozycja jak na mtb. W sklepie zaproponowano mi Kross Trans Pacific, ktory mi mocno pasował, czy coś lepszego można znaleźć w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę dziwna korba - ramię 170 mm jak na taką ramę to mało, gdy w większości nawet mniejszych rozmiarów crossów i trekkingów dają 175 ...

chyba że błąd w specyfikacji ...

A czy przerzutka deore zamiast alivio się opłaca za 300 ? Bo reszta chyba bez zmian ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...