Skocz do zawartości

[Buty] Buty XC do platform


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

możecie polecić jakieś spoko buty z płaską podeszwą (bez spd) do XC i do pedałów platformowych (candy pro "plastikowe") czy są jakieś typowe rowerowe typu shimano gr7, ale wydaje mi się, że podeszwa jest dość twarda (pod metalowe piny) lub może coś z adidasa kiedyś widziałem, ale nie mogę teraz znaleźć :P ? macie jakieś propozycje najlepiej od osób które użytkują takiego zestawienia?,

 

Za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Może coś z Northwave - np. Escape EVO, które w przeciwieństwie do powyższych Swift Solo mają głębszy i bardziej agresywny bieżnik podeszwy, a z drugiej strony podeszwa nie jest tak twarda i sztywna jak w Scope GTX ( notabene obydwa modele Adidasa są butami o nieco innym przeznaczeniu - przynajmniej z założenia ).
Jednak Escape EVO nie są niestety nieprzemakalne...
https://www.google.com/search?q=Northwave+escape+evo&client=firefox-b&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=UUbhI4j0xJj9CM%3A%2C2FzuE-cJUcOBhM%2C_&usg=__PnoQIRH0akqRaJ1F2YQRFMdJuMw%3D&sa=X&ved=0ahUKEwi-yqju_LfbAhUEFSwKHcz0ADQQ9QEIMzAC#imgdii=7r0Y1E2qOsmACM:&imgrc=UUbhI4j0xJj9CM:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to buty typu "skate" bardzo dobrze kleją się do platform. Myślę, że coś w stylu Nike SB lub Vansów będzie jak najbardziej odpowiednie. Buty wymienione przez kolegów powyżej są bardzo fajne ze względu na wzmacniane noski oraz różnego typu siatki, które zapewniają stopie swobodny przepływ powietrza oraz są nieprzemakalne. Z butów podobnych do tych powyżej można dodać jeszcze Nike alder low

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to półśrodek ...mozna kupić na platforme i do podejścia w górach i  już . Ja kupilem do podejścia i używam przy okazji na platforme,dla mnie bardzo wygodne buty ale prawda,za sztywne na platforme . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Michal2008 napisał:

ale wydaje mi się, że podeszwa jest dość twarda (pod metalowe piny)
 

Taka ma być, miękka lepka guma na spodzie ze sztywną "drewnianą" podeszwą. Platformy tak samo jak SPD żeby dawać z siebie wszystko potrzebują dedykowanych butów, szczególnie jak chcesz je wykorzystać w sporcie. Bierz 5-10 albo Shimano albo coś pod rower, nie buty na deskorolkę czy do biegania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...