Skocz do zawartości

[Rower DH] za śmieszne pieniądze


SKYLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj przeglądałem jakieś rowerki i trafiłem na to https://www.lightinthebox.com/pl/p/21-biegami-26-w-dol-wejscie-bicicletas-lt-tlumienia-pelne-zawieszenie-rowerowa-soft-tail-ramki-bicicleta_p4946932.html?prm=1.30.1.0&currency=PLN

Czy to jakiś żart ? 

Albo te części są zrobione z ....... ? Dziwne jest jeszcze to że jak się wchodzi to najpierw pisze że za 6000zl a potem 1 378,96

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 2018 rok a ludzie nadal wyszukują jakieś szemrane sklepy i zastanawiają się czy to okazja, czy ściema...

Podpowiem Ci, to drugie. Już sam wygląd sklepu powinien Ci podpowiedzieć że coś tu nie gra i nie ma czego tam szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SKYLEX napisał:

Albo te części są zrobione z ....... ? 

Wiesz, że to China sklep ? Widzisz gdzieś dokładną specyfikację ? A jeśli jej nie ma to wiesz co to może być ?

Teraz, skom25 napisał:

Mamy 2018 rok a ludzie nadal wyszukują jakieś szemrane sklepy i zastanawiają się czy to okazja, czy ściema...

Podpowiem Ci, to drugie. Już sam wygląd sklepu powinien Ci podpowiedzieć że coś tu nie gra i nie ma czego tam szukać.

Sklep jest ok, to chiński sklep jak GearBest, Banggood. DHGate...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SKYLEX napisał:

Witam dzisiaj przeglądałem jakieś rowerki i trafiłem na to https://www.lightinthebox.com/pl/p/21-biegami-26-w-dol-wejscie-bicicletas-lt-tlumienia-pelne-zawieszenie-rowerowa-soft-tail-ramki-bicicleta_p4946932.html?prm=1.30.1.0&currency=PLN

Czy to jakiś żart ? 

Albo te części są zrobione z ....... ? Dziwne jest jeszcze to że jak się wchodzi to najpierw pisze że za 6000zl a potem 1 378,96

Na Ali taki rowerek kosztuje 260 USD https://pl.aliexpress.com/item/LAUXJACK-Bicycle-Aluminum-Alloy-Soft-trailer-24-27-Quick-down-mountain-bike-Double-oil-disc-shock/32805753331.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tam są koła Easton :D A tu proszę, Eston :D

A wracając do pierwszego postu, to nie jest rower do DH. To nie jest właściwie rower do czegokolwiek. Nawet gdyby kosztował 260 zł to nie ma po co go kupować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SKYLEX napisał:

Może te amortyzatory to masakra a z wytrzymałością ? 

Czy jakbym później kupił jakieś lepsze amortyzatory i go trochę zmodernizował dobry by był ? 

Ten rower to padaka, co byś nie zrobił. Zobacz sobie ile kosztuje sprzęt do DH, nawet wiekowy. Za 1300 zł kupisz amortyzator przy pomyślnych wiatrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tzw. makrokesz, czyli chiński wyrób roweropodobny, wykonany po najniższych kosztach z najgorszych (najtańszych) możliwych materiałów.

Jakakolwiek jazda na takim badziewiu to duże ryzyko, z powodu m.in. dziadowskich hamulców.

Za 1300 zł spokojnie kupisz podstawowy markowy rower, który przynajmniej będzie w 100% bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...