Skocz do zawartości

[RODO] Pierwsze ofiary?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wielu użytkowników tego forum, sam używałem i przede wszystkim wielokrotnie polecałem innym, mniej doświadczonym koleżankom i kolegom bardzo dobry fit kalkulator ze strony Competitive Cyclist. Przed chwilą pisałem odpowiedź na pytanie użytkownika, chciałem mu polecić dobry kalkulator i wyszło to:

https://www.bergfreunde.eu/?wt_mc=eu.referral.backcountry.competitivecyclist.-&pid=10004#type

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle jest to RODO? Wiem, że chodzi o ochronę danych osobowych, że zmieniły się jakieś ustawy i że było o tym głośno, ale nikt mi tego jeszcze takim prostym językiem nie wytłumaczył. W jaki sposób to ingeruje w moje życie jako zwykłego pracownika firmy X i czy jest coś na co powinienem uważać? Czy to dotyczy tylko firm i instytucji i ich baz danych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej costakiego, co będzie dbało o Twoje dane osobowe, o to by nie było handlu danymi osobowymi, by nie "lazło" do Ciebie tyle spamu, by nie dzwonili naciągacze nie wieadomo z kąd... by całkiem obce osoby nagle nie wiedziały o Tobie zbyt wielu rzecz, nie mogły Cie zidentyfikować.... o ile Ty sobie tego nei zażyczysz... to chyba wszystko tak w skrócie, przynajmniej takie piekne założenia, ale jak to wyjdzie w praktyce i w poszczególnych krajach, nie mówiąc o dupościsku niektórych osób ;) odpowiedzialnych za RODO w firmach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...