Skocz do zawartości

[Mocne koła szosa-miasto-przełaj] konfiguracja lub systemowe, pomoc w ogarnięciu tematu


mpac

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Moje WHR-550 umierają, kupiłem je razem z rowerem Cube Sl Road i zajeździłem na śmierć. Szukam nowych. Mają być mocne, pod 85 kg+okazjonalny bagaż ok 15 -20 kg no i wiadomo, lekkie i tanie :-) Rozglądałem się po forach i aukcjach, szukając systemowych, również używanych. Mogę zakupić używane przez 500 km Fulcrumy 24 Spline za 650 PLN, ale wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia...Na innym forum jeden z użytkowników bardzo polecał zestaw:

DT Swiss R500 Crossroads + DT Swiss 350, proste szprychy.

Jako wisienkę na torcie biorę pod uwagę jakiś patent z wymianą QR na sztywne osie.

Mogę kupić wszystkie części i oddać koła do zaplotu, ale może moglibyście zaproponować jakieś alternatywy względem tego zestawu. Szykuje mi się również wymiana kasety i łańcucha, więc koszty rosną a budżet nie. Jeżdżę teraz na zestawie kaseta- łańcuch 105/Ultegra. Hamulce mini-v, opony 28-38. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...