Skocz do zawartości

[atak Zimy] gleba na początek :P


KuLa2030

Rekomendowane odpowiedzi

Joł

Więc jak zapewne wiecie że zima nas zaskoczyła ... !

Jechałem w Czwartek na rowerze w tą największą śnieżyce kiedy najmocniej padał śnieg nie było nic widać i oczywiście ślisko ;)

Jechałem normalnie drogą bo ruch był nie duży. Auta spokojnie mnie mijały, zbliżałem się do mojego skrętu w prawą stronę B) Niestety wszedłem źle w zakręt, zapomniałem i nacisnąłem tylni hamulec ...

tylne koło mi zablokowało a byłem w trakcie skręcania i położyło mnie na bok po czym wpadłem na stojące i czekające na skręt w lewo auto :glare: całe szczęście uderzyłem oponami i nic się nie stało facet wysiadł i nic nawet nie krzyknął tylko pomógł mi wstać i pojechałem . Potem tak myślę co by było gdybym szybko jechał :/ nie było by ciekawie ;)

Wszystko dobrze się skończyło poza tym ze strasznie mnie boli D**A :) bo przy uderzeniu nadziałem się na ramę :P <hahaha>

 

Pozdro i uważajcie

 

 

P.S jak by ktos nie wiedział jak to było to macie taki rysunek na szybko wykonany przeze mnie http://img101.imageshack.us/my.php?image=wypadekxi6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, rozumiem że pisałeś to podekscytowany, jednak nie możesz lekceważyć zasad ortografii i gramatyki języka polskiego. To nawet jest zapisane w zasadach forum, a dla mnie powinno to być oczywiste (jesteś polakiem więc wyrażaj się w tym języku poprawnie).

 

aha, Biera od porządków, to są modzi i ewentualnie admini, następnym razem klikaj na raport i zgłoś sprawę wyżej.

 

 

pozdrowienia

 

P.S.

żeby nie było że OT jadę, to w zimie powinno się uważać i oszczędnie używać hamulca.

Pamiętam jak 3 lata temu nierozważnie wybrałem się na semislikach w zimę na górę szybowcową koło Jeleniej. Powiem tylko, że było wesoło i na szczęście nie było żadnej poważniejszej gleby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Was Przepraszam drodzy koledzy ale ja pisze szybko, zjadam litery , i nie byłem podniecony . I głupio mi to mowić ale mam Dyslekcje i po prostu niektóre wyrazy uważam za słuszne a nie są Wiec jeszcze raz Przepraszam :)

 

Wracając do tego wiec wawrus u nas zasypało równo . I Ślawus ja wiem ze hamulca trzeba uzywać z głową ale gdybym nie zahamował mogło by się skończyć gorzej :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziekuje Bogu ze skończyło sie tak jak sie skończyło :D

 

Ale z Siłami natury nie wygramy :D

 

P.S

Instalowałem firefoxa ale po instalacji mam problemy z kompem i nie otwierają sie niektóre programy a także na skrzynkę pocztową nie przychodzą maile .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I głupio mi to mowić ale mam Dyslekcje i po prostu niektóre wyrazy uważam za słuszne a nie są Wiec jeszcze raz Przepraszam

To witaj w klubie. Tak na marginesie to zainwestuj w słownik. Ja sobie zainstalowałem w FireFox zakładkę która nazywa się Google toobor. Czasami zapomnę kliknąć w przycisk w sprawdźć pisownie ale rzadko to się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyslekcja -

hasło chętnie podchwycone przez nieudolnych nauczycieli, nie potrafiących nauczyć dzieci zasad ortografii

 

inaczej

 

wy nie macie dysleksji , tylko głąba nauczyciela

 

wracając do tematu

polecam naszej młodzieży forumowej lekturę w tym dziale temat po temacie

opisanych tu jest bardzo dużo wypadków upadków i innych hardkorowych zdarzeń, niech bolesne doświadczenia zdobyte praktycznie przez autorów tematów będą przestrogą i ochronią swych czytelników przed podobnymi wpadkami

wypadek KuLa 2030 jest klasycznym przykładem powielania błędów innych

abyście nie myśleli że się wymądrzam to napisze że przez własną głupotę ,fantazje i ryzykanctwo musiałem ściągać rower ze słupa oświetleniowego

i dopiero lektura wypadków forumowiczów ostudziła moje zapały

mniej piszcie gaduły :) więcej czytajcie bo jest na forum co czytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyslekcja -

hasło chętnie podchwycone przez nieudolnych nauczycieli, nie potrafiących nauczyć dzieci zasad ortografii

 

A moze dysortografia...? Przepraszam za OT, a co do gleb to w zeszla niedziele na pewnym zjezdzie zaliczylem dwie, niemal pod rzad. Ale sie nie dalem, wjechalem na gore jeszcze raz i juz tym razem bez upadku zjechalem na dol :) Ale tylek do tej pory mnie boli po tej drugiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy

google naszym przyjacielem

dysleksja - specyficzne trudności w czytaniu i pisaniu u dzieci

dysortografia - zaburzenie w pisaniu rozpoznajemy wówczas, gdy występuje od początku nauki szkolnej u dziecka o prawidłowym rozwoju umysłowym, którego pismo wykazuje różnego rodzaju odstępstwa od prawidłowego zapisu wyrazów, w tym błędy ortograficzne, pomimo znajomości podstawowych zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania.

 

poprosze zakończyć OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyslekcja -

hasło chętnie podchwycone przez nieudolnych nauczycieli, nie potrafiących nauczyć dzieci zasad ortografii

 

inaczej

 

wy nie macie dysleksji , tylko głąba nauczyciela

 

I tu się mylisz. Zresztą to moim zdaniem taka osoba nie jest zwolniona z korzystania ze słownika. koniec OT

 

A czy istnieją jakieś opony zimowe do rowerów tak jak istnieją do samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Zresztą to moim zdaniem taka osoba nie jest zwolniona z korzystania ze słownika. koniec OT

 

A czy istnieją jakieś opony zimowe do rowerów tak jak istnieją do samochodów.

 

Co do korzystania ze słownika to wg mnie taka osoba właśnie powinna z niego korzystać. Sam korzystam choć żadnej dysleksji itp nie mam, a błędy zdarza mi się popełniać rzadko, jednak jak nie jestem czegoś pewien to to sprawdzam.

 

istnieją opony zimowe, np Schwalbe Ice Spiker które można nabyć w cult-bikes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no ja czekam , az tylkko spadnie wiecej sniegu :D Bo na razie pada ale na ulicach jest tylko bloto posniegowe :P Najlepszy jest taki mocno zbity , nieposypany snieg :P Bo jednoczesnie lekko sie na nim jedzie i jest bardzo sliski :P Super wyrabia sie rownowaga na rowerze :P No a ja tak jak pisalem , jak tylko bedzie wiecej sniegu to wyskakuje na szosowce :P Tylko ze czytalem gdzies ( pewnie na tym forum ) ale juz nie pam,ietam gdzie byl ten post ... ze podobno alu ramy ( w moim przypadku nie malowana , jest tylko polerowana ) szybko koroduja na sniegu z sola :/ to prawda ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadek KuLa 2030 jest klasycznym przykładem powielania błędów innych

abyście nie myśleli że się wymądrzam to napisze że przez własną głupotę ,fantazje i ryzykanctwo musiałem ściągać rower ze słupa oświetleniowego

 

Niewiem jak to odebrać ? Ale odebrałem to w ten sposób ze mi nie wierzysz ? Napisałem ten topic po to by innych ostrzec przed zima i ,ze zima to nie to samo co lato i że inaczej sie jeździ !

 

A tak poza tym to w zimie na rowerze są takie fazy ze ho ho , planuje jak spadnie teraz znów śnieg to chce spróbowac kręcić bączka rowerem zobaczymy czy sie uda :D (jak by co to u nas śnieg był tylko przez 2 dni i juz sie topi :) )

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak to odebrać ? Ale odebrałem to w ten sposób ze mi nie wierzysz ? Napisałem ten topic po to by innych ostrzec przed zima i ,ze zima to nie to samo co lato i że inaczej sie jeździ !

 

 

Odbierz to tak:

jurasek, kiedyś przez swoją brawurę wylądował na słupie oświetleniowym. Wierzy ci (chyba) bo i czemu miałby nie wierzyć?:) od siebie dodam że czytanie ze zrozumieniem przydaje się czasem zwłaszcza na egzaminie gimnazjalnym ktory jak mniemam czeka cie w tym roku:P

 

A kumpel kiedyś jak skakał na swoim >góralu< podobno wbił go w drzewo. w sensie, sam się katapultował a rower wbił się korbą i zawisł. Nie wiem ile w tym prawdy ale podobno cath był przy tym - jeśli jesteś to daj znać jak to było - chodzi o arka d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to zobaczyć lub chociaz fote z rowerem wbitym w drzewko :P

Fajnie to musiało wyglądać :)

 

P.S

Każdy miał jakiś wypadek przez głupote ale po takiej nauczce zadko zdarza sie mieć taki sam wypadek :D Ja na drugi raz będe pamietał o predkości do wchodzenia w zakręt i napweno nie przydazy mi sie (to są w zoo) taka druga sytuacja ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 1 dzien zimy zaliczylem 2 gleby - jedna po przejezdzaniu przez ulice ( gleba na chodnik :) - lokien obdarty i troche boli :/ ) ( nie wiem jak to sie stalo ) i 2 raz na chodniku ale wpadlem w zaspe i ujzalem tylko biala chmure :P:D:D ( naszczescie bylo mieciutko :P ) a rowerek nawet sie nie zaryswal :D - czyzby mnie nie lubial i wrzucal mnie w zaspy ? ?:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 1 dzien zimy zaliczylem 2 gleby - jedna po przejezdzaniu przez ulice ( gleba na chodnik :D - lokien obdarty i troche boli :/ ) ( nie wiem jak to sie stalo ) i 2 raz na chodniku ale wpadlem w zaspe i ujzalem tylko biala chmure :):D:D ( naszczescie bylo mieciutko :P ) a rowerek nawet sie nie zaryswal B) - czyzby mnie nie lubial i wrzucal mnie w zaspy ? ?:D:D:D:D

To widze że u was tak padał śnieg że zaspy już były. U nas owszem był śnieg nawet dużo ale nie na tyle by były zaspy (województwo kujawsko-pomorskie). A dziś to już wcale śniegu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...