Skocz do zawartości

[Bydgoszcz i okolice] Pomoc w planowaniu przejazdu


basidion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szykujemy się na grubsza trasę , ze Sląska nad morze. Trafiłem na zagwozdkę w okolicach Bydgoszczy..z jednej strony Wisła z drugiej Noteć.. Interesuje mnie przejazd mniej więcej  Inowroclaw- Koscierzyna, a właściwie kawałek przez Bydgoszcz. Naviki proponuje trasę przez jakieś bagna czy cos a jedziemy na szosówkach.. Strava proponuje przez Torun..

Mam pare pytań:

1. Czy można jechać rowerem odcinek drogi 25 od węzła Stryszek do Bydgoszczy? Wg. street view fajne pobocze ale czy nie ma znaków zakazu? Brak segmentów na tym odcinku wskazuje, ze chyba nikt tam nie jeździ ;))) 

2. Czy alternatywa byłby odcinek Gorzen-Slesin? Jednak tu street view (stan w 2012) pokazuje fatalna nawierzchnie, a jedziemy na szosówkach. Da się tam przejechać ten kawaleczek ? Jak to wygląda w chwili obecnie? 

3. Jak wygląda możliwość przejazdu odcinkiem drogi 10 - Lisi Ogon do Bydgoskiej? Chodzi mi o zakazy, natężenie ruchu, nawierzchnie.

Pomocy! Pytam na tej grupie, bo kto jak nie WY, najlepiej zna te okolice? Zaproponujcie jakiś przejazd gdzie nie będzie dużego ruchu, ew. drogami dla rowerów, gdzie nawierzchnia będzie ok itd :))

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...