Skocz do zawartości

[stacjonarny sklep Śląsk] Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu na Śląsku


flak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

W Activa trzeba wiedzieć czego się chce, bo wciskają kit. Aha - i nie kierować się tym co widać na ich stronce, to ściema, w realu się okazuje że "sprowadzą".

I jeszcze jedno - nie znam innego sklepu w którym pracowałyby takie GBURY. Burczą coś pod nosem jakby im klient przeszkadzał, dosłownie wszyscy. W dodatku chyba niezbyt się lubią nawzajem bo przy klientach opieprzają się nawzajem w mocno prostackim stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Hej!

Osobiście kupiłem rower i akcesoria w sklepie stacjonarnym Korczyk Sport w Jaworznie. Było to w zeszłym roku i wszystko działa tak, jak powinno. Na stronie internetowej mają informacje, że mają nie tylko rowery i akcesoria, ale również dużą listę części: https://www.korczyksport.pl/sklep-rowerowy-w-jaworznie/ Tego czego nie mają na miejscu, to są w stanie ściągnąć w dobrych cenach. Spróbuj i daj znać jakie jest Twoje zdanie. Właściciel tego sklepu na mnie zrobił ogromne wrażenie. Pasjonat jakich mało! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, erzurum napisał:

Nie ma to jak zarejestrować się na forum po to aby .... odgrzebać stary temat, że tak to nazwę :)

Najwyższa pora po ponad roku bycia biernym użytkownikiem forum stać się wreszcie aktywnym :)

12 godzin temu, dovectra napisał:

To reklama

 Nowy sklep się reklamuje...

dovecta - nie jest to nowy sklep i nie reklamuję go. Jak dla mnie możecie usunąć mój wpis. Wydaje mi się jednak, że mimo że temat ma roczną brodę to wiele osób mimo to go odwiedza w poszukiwaniu dobrych stacjonarnych sklepów rowerowych, gdzie można liczyć na fachowe doradztwo. Wiem, bo robię dokładnie tak samo.

Nie jesteś z Jaworzna, Mysłowic, Sosnowca ani Katowic więc nie wiesz dokładnie, co tu się "wyprawia".  Jest tu wiele sklepów rowerowych, naprawdę bardzo dużo, ale prowadzą je w większości osoby bez jakiejkolwiek wiedzy lub z wiedzą, ale jak kogoś naciągnąć na niepotrzebną naprawę, droższe akcesoria czy rower, który nie sprawdzi się w ich przypadku. Moim zdaniem robią na tyle złą robotę innym sklepom, że w ostateczności klienci korzystają ze sklepów internetowych lub idą do Decathlonu lub co gorsza, do hipermarketu (w końcu tam rower jest dużo tańszy, a w myśl zasady, że co tanie to dobre, są przeświadczeni że robią dobry zakup... a każdy z nas wie, co to znaczy "marketowa jakość").

Uważam, że warto zatem wyróżniać takie perełki jak sklep Korczyk Sport bo tylko dzięki takim miejscom można tu jeszcze kupić naprawdę świetny rower, a za jego serwisowanie nie pozbyć się całej wypłaty. Jeżeli uważasz inaczej to nie będę Cię na siłę przekonywać. :)

Dodam tylko, że od ponad półtora roku chodzę na spinning, również do Jaworzna, do Cube Szok. Zajęcia prowadzą pasjonaci, którzy także mnie zachwycili. Zaliczyłem chyba wszystkie możliwe miejsca w Katowicach, ale widać, że w dużych miastach jest na tyle duży "przemiał" że mają uczestników za dużo i im się po prostu nie chce starać. Jaworzno tutaj naprawdę trzyma poziom. Chodzę 2x w tygodniu na siłę i na interwały, i efekty są naprawdę bardzo mile zaskakujące. To zasługa prowadzących, którzy mimo tego że wchodzę na firmowego Multisporta, to podchodzą do mnie, korygują postawę i tempo oraz motywują do kontynuacji biegu, kiedy wydaje mi się, że więcej nie dam rady.

Piszmy o pasjonatach i profesjonalistach. Odsiejmy dziadostwo :) Taki mój apel :) Pozdrawiam Was gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dwa słowa ode mnie, dla potomnych, którzy będą szukali na Śląsku stacjonarnie:

  • Bike-System w Rybniku - chyba największy wybór stacjonarnych rowerów w którymkolwiek ze sklepów na Śląsku, nawet spoko obsługa, możliwość jazdy próbnej na parkingu przed sklepem (niemałym), duży wybór rowerów - w dobie pandemii brak możliwości negocjacji ceny, a mimo to kolejki do kas. Jest np. Cube, Marin czy Giant.
  • Extreme Bike w Siemianowicach Śląskich - super przyjazna i pomocna obsługa, możliwość przetestowania dowolnego roweru na miejscu, pomimo faktu, że sklep nie jest ogromny w środku, to pomieścił bardzo dużo rowerów dzięki ich podwieszaniu. Tutaj np. Meridy czy Gianty. Bardzo dobre ceny, możliwość negocjacji. POLECAM!
  • RowMix - Specialized Brand Store Śląsk w Katowicach- jak to sklep firmowy, dobrze zaopatrzony w bieżące modele, trochę ciuchów, fachowa obsługa, możliwość jazdy próbnej przed sklepem na parkingu. Wystrój sklepu bardzo ładny ;) Możliwość negocjacji cen. 

  • Uni-Sport s.c. Rowery w Katowicach na Chorzowskiej - średnio zaopatrzony, w sumie wydaje się taki średni. Obsługi ani możliwości negocjacji nie mogę ocenić, bo nie było interesującego mnie modelu. Do kupienia głównie Gianty i Krossy. Możliwość testu roweru przed sklepem. W środku tak jakby z lat 90tych :) 

  • Somir-Bike w Mikołowie -  tam ostatecznie kupiłem swój rower, ponieważ był to jedyny sklep zaopatrzony w ten model w tym rozmiarze ramy :) Możliwość negocjacji cenowej, nie wiem jak z jazdą próbną. Chyba sprzedawał mi właściciel. Sensowne porady, bardzo duże zaopatrzenie sklepu (jak ktoś chce wyrwać Gianta Roam 0 w dobrej cenie to tam wisi :D), głównie Giant, Kross. Jest też cała osobna sala z akcesoriami do rowerów. Możliwość negocjacji ceny (ale te są i tak takie sobie jeśli chodzi o akcesoria, bo np. licznik przewodowy Sigma BC 16.16 tam jest za ok. 120 PLN, na Allegro do wyrwania za 89 PLN teraz. 

  • RB Rowerek w Bytomiu - generalnie trafiłem do tego sklepu drugi raz, wcześniej jak kupowałem swojego MTB to poszedłem się tam rozejrzeć, trafiłem na właściciela i było średnio przyjemnie, wręcz impertynencko. Teraz chciałem się przymierzyć do roweru, to dowiedziałem się, że tylko w sklepie, bo 'kto mu kupi rower z brudnymi oponami', oraz przecież 'w żadnym sklepie nikt nie da mi roweru do jazdy testowej'. Oczywiście znów właściciel. Słyszałem również od innych osób, że jak się ma inne opcje niż oni, to warto, bo są średnio przyjemni dla klienta. Cieszę się, że kupiłem gdzie indziej. Zaopatrzenie dobre, znajdzie się jakiś Trek nawet. Innych sprzedawców nie oceniam, bo nie miałem okazji z nimi rozmawiać. NIE POLECAM.

     

     

     

     

     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. 

Odgrzeję temat.

 

Sklep Rowerowy 4BIKE - Ruda Śląska (Bykowina)

Sklep na uboczu , miła obsługa, duży wybór rowerów.

 

2B3 SPORT - Ruda Śląska (Halemba)

Sklep naprzeciwko kopalni. Bardzo kompetentna obsługa, pierwszy raz się spotkałem z takim podejściem do klienta. 

Mój problem z gipami w końcu rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...