Skocz do zawartości
WielkieElo

[rama dirt] NS decade - sztyca regulowana

Rekomendowane odpowiedzi

WielkieElo

Witam,

Mam zamiar kupić ramę ns decade(lud dartmoor t6p) , chciałbym tam wsadzić amor 130-140 skoku , przerzutke tak żeby tez dosyć wygodnie się jeździło , i tu moje pytanie , czy ze sztycą regulowaną nie wyglądałby śmiesznie ?

Wiem że pytanie jest trochę głupie , ale lubie sobie poskakać ale chciałbym tez żeby jeździło się dość wygodnie 

z góry sorki za interpunkcje ( jestem dyslektykiem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Co to jest sztyca regulowana? Amortyzowana czy opuszczana?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mateusz_zwolinski

Sztyca regulowana w rowerze do dirtu to już kuriozum :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• RaficzekKD
      Przez RaficzekKD
      Siemka wszystkim!
      Poluję od jakiegoś czasu na ns surge z roku 2008 lecz niestety nie udało mi się jej znaleźć.
      Znacie może zamiennik dla tej ramy [najlepiej najbardziej zbliżone parametry i oczywiście ''dedykowane do fr'']  lub widzieliście z nia jakąś oferte ? Zależy mi na niej ale wydaje mi się , że jej nie znajde :/ 
      Z góry dzięki :] 

• Kuba311
      Przez Kuba311
      Witam mam okazje kupić ramą tak jak w tytule rama ns bikes surge 2008 rozmiar M za 550 zł ze sterami , suportem i hakiem i moje pierwsze pytanie to Czy cena za 10 letnią STALOWĄ ramę jest odpowiednia? bo szczerze mówiąc trudno mi się teraz zoriętować czy ta cena jest odpowiednia czy nie bo mało jest tych ram :/
      a drugie pytanie to Jak jest z główką tej ramy czytałem że ma 1,5" czyli jeśli mam amortyzator z rurą sterową 1 1/8 to musze jakieś stery redukcyjne dać?
      Z góry Dziękuje za odpowiedzi  
    • grzybu
      Przez grzybu
      Kupię sztycę o dł. 400mm i średnicy 27,2 z zerowym offsetem.
      Kolor czarny mat, lub czarno-biały (szary) mat. 
      Waga ok 200 - 250g
      Mój typ to Accent Execute Pro, ale mogą być podobne wagowo.

Pozdrawiam
    • Adamo987
      Przez Adamo987
      Tak jak w tytule. Tak się zastanawiam, bo na razie nie chcę inwestować w sztycę regulowaną i moim rozwiązaniem na dłuższe podjazdy i zjazdy jest po prostu podwyższanie i opuszczanie siodełka. Tylko pytanie czy coś takiego na dłuższą metę mogłoby zniszczyć fragment ramy między zaciskiem a sztycą?
    • mexon
      Przez mexon
      cześć, 
      do sprzedania mam sztycę Reverb 34,9, skok 125 mm po pełnym serwisie
      https://www.olx.pl/oferta/sztyca-regulowana-rock-shox-reverb-34-9-skok-125-mm-pudelkowa-CID767-IDutrMl.html
      cena 700 PLN