Skocz do zawartości
WielkieElo

[rama dirt] NS decade - sztyca regulowana

Rekomendowane odpowiedzi

WielkieElo

Witam,

Mam zamiar kupić ramę ns decade(lud dartmoor t6p) , chciałbym tam wsadzić amor 130-140 skoku , przerzutke tak żeby tez dosyć wygodnie się jeździło , i tu moje pytanie , czy ze sztycą regulowaną nie wyglądałby śmiesznie ?

Wiem że pytanie jest trochę głupie , ale lubie sobie poskakać ale chciałbym tez żeby jeździło się dość wygodnie 

z góry sorki za interpunkcje ( jestem dyslektykiem)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
skom25

Co to jest sztyca regulowana? Amortyzowana czy opuszczana?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
mateusz_zwolinski

Sztyca regulowana w rowerze do dirtu to już kuriozum :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• mexon
      Przez mexon
      cześć, 
      do sprzedania mam sztycę Reverb 34,9, skok 125 mm po pełnym serwisie
      https://www.olx.pl/oferta/sztyca-regulowana-rock-shox-reverb-34-9-skok-125-mm-pudelkowa-CID767-IDutrMl.html
      cena 700 PLN
    • greg76
      Przez greg76
      Czy w KS LEV można, jako zewnętrzną do  manetki, zastosować zwykłą linkę stalową ?Przerabiał ktoś taki temat? Jeżeli tylko tą oryginalną z tworzywa i jakiegoś włókna, to gdzie kupić i za ile?
    • greg76
      Przez greg76
      Jaką sztycę wybrać do hardtail-a, podsiodłowa 30,9 mm, zewnętrzne prowadzenie sterowania, skok najlepiej 125 mm, nie mniej niż 100 mm. Wymiar od obejmy sztycy do pręta siodełka nie większy niż 185 mm, maksymalny insert 290 mm. Miałem Giant Contact ale miała wadę fabryczna, po reklamacji zwróćono mi kasę i szukam czegoś innego, przede wszystkim takiej, do której dostępne są części i można ją sprawnie serwisować - dostępność ślizgów, uszczelek itd. KIND SHOCK LEV DX 125/385/30,9? Wymiary ok, jak z trwałością i serwisem? Ktoś coś wie? Zależy mi na jeżdzie przez cały rok, równiez poniżej zera, sezon trwa non stop;-) Cena do 1500 +/- kilka złotych.
    • MrKempol
      Przez MrKempol
      Witam, chciałbym zakupić rower MTB, XC. Do kwoty 3500zł, jednak nie chciałbym zbliżać się do maksimum mego budżetu. Rower może być używany.
      Mój wzrost wynosi 178cm, a ważę 75kg. Myślałem o Dartmoor Hornet/Primal, Ns Surge. Co myślicie? Dajcie swoje propozycje. Pozdrawiam 
    • jakubo1313
      Przez jakubo1313
      Hej
      Poszukuję sztycy z offsetem (średnica 31,8), ale z możliwością założenia siodełka  Siodełko Specialized Phenom PRO Carbon.
      Kupując nie zwróciłem uwagi, że ono ma niestandardowągrubość prętów - Ponadwymiarowe karbonowe szyny 7x9 mm nie są kompatybilne ze sztycą z zaciskiem bocznym do okrągłych szyn 7 mm
      I teraz szukam rozwiązania - potrzebuję sztycy z offsetem ok. 20 mm, ale też zakładam wymianę jażma w obecnej sztycy ( UNO GRADE 2.0 )
      Poradzcie proszę
      Witek